Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Венеційський кінофестиваль: Дві жінки стали володарками «Золотих левів»

21.07.2020
об 13:07

Організатори Венеційського кінофестивалю оприлюднили інформацію стосовно перших призів. Так, володарками «Золотих левів» за вклад у розвиток кінематографу стануть британська акторка Тільда Суінтон і гонконзька режисерка Енн Хуей.

Рада директорів Венеційського кінофестивалю одноголосно назвала Тільду Суінтон однією з найоригінальніших та найвпливовіших акторок, які стали відомі наприкінці ХХ сторіччя.

Тільда Суінтон

«Венеційський фестиваль дорогий мені вже протягом трьох десятиліть, тому бути удостоєною такої честі – справжній шок. Приїхати до Венеції в рік, сповнений викликів, і відсвяткувати торжество кіно – справжня радість», – поділилась своїми враженнями Тільда Суінтон.

Енн Хуей — одна з основних режисерів «Нової гонконзької хвилі», представники якої здійснили кінореволюцію в Азії у 70-80-х роках минулого сторіччя. Тим часом, коментуючи свою відзнаку гонконзька режисерка висловила сподівання стосовно найближчого майбутнього.

Енн Хуей

«Все у світі стане краще і кожен зможе знову відчути себе так само щасливим, як і я», – відмітила Енн Хуей.

Нагадаємо, Венеційський фестиваль не скасовували. Захід проходитиме з 2 по 12 вересня.

Читайте також:

Новини

Український фільм «Вакуум» відзначили нагородою у Карлових Варах

На Міжнародному кінофестивалі у Карлових Варах, що проходив з 6 по 8 липня цього року, кінопроєкт «Вакуум» української режисерки Лізи Сміт отримав нагороду в індустрійній секції – Connecting Cottbus.

14.07.2020
об 13:31

Новини

Голлівудська усмішка: Українські зірки та ведучі підтримали Марічку Падалко

Нещодавно у прямому ефірі з телеведучою каналу «1+1» Марічкою Падалко стався конфуз. Із ситуації жінка вийшла достойно, продемонструвавши високий професіоналізм та витримку. Помітили це навіть міжнародні видання та українські зірки, які захоплюються вчинком Марічки Падалко.

17.07.2020
об 17:59