Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Венеціанський кінофестиваль – відомі дати, не відомо, хто приїде

25.05.2020
об 10:00
Венеціанський кінофестиваль – відомі дати, не відомо, хто приїде

Губернатор регіону Венето Лука Зайя у неділю, 24 травня, підтвердив дати проведення Венеціанського кінофестивалю 2020 року – подія відбудеться з 2 по 12 вересня.

Як писав VGL cinema, на початку травня кіноспільноті було надіслано листа за підписом художнього керівника кінофестивалю Альберто Барбера. Організатори сподівалися довідатися, скільки кінематографістів, акторів і продюсерів хочуть і зможуть приїхати на кінофестиваль. Наразі, про результати цього опитування нічого не відомо.

Одне можна сказати з впевненістю – Кейт Бланшетт, як і було заявлено ще в січні, буде президентом журі.

Джерело: Variety

Читайте також:

З’явилася інформація про можливе перенесення «Оскар-2021»
Новини

З’явилася інформація про можливе перенесення «Оскар-2021»

Анонімні джерела повідомляють, що через пандемію коронавірусу це один із можливих варіантів розвитку подій.

20.05.2020
об 18:30

Новини

Як коронавірус двічі торкнувся військової драми «Грейхаунд»

Студія Sony, якій належали права на фільм «Грейхаунд», через коронавірус перенесла прем’єру з 8 травня на 12 червня. Проте ситуація склалася таким чином, що і ця дата опинилася під загрозою. А виконавець головної ролі Том Хенкс одним із перших серед знаменитостей перехворів на той самий коронавірус.

21.05.2020
об 10:48

Новини

Чому американські ЗМІ розкритикували «Оскар»?

Сьогодні Всесвітній день культурного розмаїття в ім'я діалогу та розвитку. Свято з'явилося лише 17 років тому, під тиском глобалізації. Прагнучи універсальних стандартів, люди звужують рамки свого розвитку й разом з цим забувають традиції, мову, історію. Замість того, щоб зберегти культурну спадщину для майбутніх поколінь. З одного боку, у підпорядкованому однаковим правилам світі домовитися легше, з іншого – відмовившись від багатства народних цінностей, ми намагаємося позбавити себе вибору. Проблема культурного розмаїття актуальна й у світі кіно. Про неї найчастіше говорять напередодні й після проведення церемонії «Оскар», навіть є спеціальний маркер – #OscarSoWhite.

21.05.2020
об 16:32

Стало відомо, коли відкриються кінотеатри Європи
Новини

Стало відомо, коли відкриються кінотеатри Європи

​​​​​​​UNIC – Європейська асоціація кінотеатрів – зібрала інформацію майже з кожної країни континенту й може вже повідомити, коли ж нарешті відкриються кінотеатри. Загалом можна сказати, що в травні-червні кінопрокат Європи вийде з жорсткого карантину. Ситуація ще буде змінюватися, але тенденція відновлення роботи залишається. Абсолютно всі країни відкривають заклади з особливими заходами безпеки – кількість глядачів, соціальне дистанціювання, безконтактні технології тощо.

23.05.2020
об 14:32