Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Венеціанський фестиваль в пошуках вирішення проблеми

11.05.2020
об 18:25
Венеціанський фестиваль в пошуках вирішення проблеми

Проблема виникла через пандемію, і, на жаль, Венеціанський фестиваль 2020 на острові Лідо під загрозою.

Художній директор Мостри Альберто Барбера надіслав листа керівникам кіноіндустрії, у якому запропонував обговорити ситуацію, що склалася, і з’ясувати, чи готові вони взагалі взяти в ньому участь, зважаючи на виклики, пов’язані зі світовою пандемією і карантинними заходами через неї.

«Ми розуміємо, – пише арт-директор, – що неможливо планувати фестиваль, не знаючи, чи готові ви використовувати його для старту своїх нових проєктів і тим самим дати сигнал, що кінематограф живий навіть у ці важкі часи».

Зрозуміло, що жоден фестиваль цього року не лишився в традиційному форматі. Багато хто відклали захід до кращих часів, дехто розглядає його проведення онлайн. Тому важливо розуміти, чи готові всі учасники – режисери, актори, журналісти й гості – особисто бути присутніми на прем’єрах.

«Нам доведеться зіткнутися з безліччю обмежень і заходів безпеки: скороченням кількості фільмів-учасників, а також кількості представників преси, кіноіндустрії та публіки», – зазначив Альберто Барбера.

Раніше організатори запевняли, що фестиваль не буде переводитися в онлайн-форматі, але допускали можливість створення «віртуального кінозалу» для перегляду тими, хто був акредитований на попередніх фестивалях і хто не зможе особисто бути присутнім у Венеції. Також розглядається доцільність створення стримінгових платформ і зацікавленість кіновиробників і дистриб’юторів у віртуальному спілкуванні з фільммейкерами.

Дирекція Венеціанського фестивалю очікувала відповіді на листа до 10 травня, і тепер до кінця місяця буде вирішена його доля.

Нагадаємо, що в Італії поступово послаблюють карантин і з 4 травня відновлюють кіновиробництво на особливих умовах.

 

Читайте також:

«Чілдрен Кінофест – 2020» відбудеться онлайн
Події

«Чілдрен Кінофест – 2020» відбудеться онлайн

Слідом за дорослими фестивалями, дитячі теж переходять в онлайн. VІІ Фестиваль мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест» стартує цього року 29 травня на офіційному сайті фестивалю й триватиме до 7 червня.

07.05.2020
об 09:30

Голлівуд повертається на чеські знімальні майданчики​​​​​​​
Новини

Голлівуд повертається на чеські знімальні майданчики​​​​​​​

У Чехії знімальні майданчики, які дуже полюбляють використовувати для зйомок голлівудські режисери, поступово поновлюють свою роботу. Як і в усьому світі, процес повернення до звичного ритму життя буде поетапним та із суворим дотриманням нових, спеціально розроблених санітарних норм.

09.05.2020
об 12:36

Доля цьогорічного Каннського фестивалю вирішена
Новини

Доля цьогорічного Каннського фестивалю вирішена

Як повідомляв VGL cinema, організатори Каннського фестивалю вивчали різні варіанти його проведення у 2020 роц. Але через продовження карантину у Франції до 24 липня його проведення в традиційному форматі цього літа стало неможливим взагалі.

11.05.2020
об 12:22