Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Велика прогулянка» тизер нової української сімейної комедії

29.11.2021
об 14:58

Велика Прогулянка починається, отже #шампуридогори! Уперше на великих екранах улюблені знаменитості в головних ролях — Олена Кравець та Юрій Ткач, а також несподівані камео — зірки українського футболу та виконавиця, чиї треки лунають чи не під час кожного українського застілля. Хто дивуватиме глядачів та що відбуватиметься з героями сімейної комедії? 

Сюжет комедії розгортається навколо двох абсолютно різних сімей. Теплими весняними вихідними вони вирішують традиційно вибратися «на шашлики» — доля зводить їх на одній галявині, котру кожна з сімей вважає «своєю». Між ними розпалюється суперечка, яка переростає у гротескну «війну» за місце під мангал. Несподівано з’являється і третій претендент — утікач-корупціонер, що сховав свої гроші на цій же галявині та бере молодших дітей наших сімей у заручники — він вимагає повернути гроші, які зникли зі схованки.  Хитрощі, підстави та протистояння, пригоди, несподівані гості та шалені гроші, різні погляди не тільки на рецепт маринаду до шашлику, а й на «як правильно жити». Ця історія про те, якими б різними ми не були і як би не сварились, та перед обличчям спільної загрози ми завжди — єдина потужна сила. 

А тепер трохи познайомимо вас ближче із героями цієї історії.

Сімейство районних бізнесменів Наливайченків підготувалося до відпочинку на природі на всі 100%: у їхньому арсеналі чимало наїдків, фірмових наливок та незмінних атрибутів для проведення сімейних веселощів — взяти хоча б надувне коло-фламiнго голови сімейства Толі (Юрій Ткач). Колоритна Рая (Ірина Гатун) теж ніяк не може всидіти на місці, вона що є сили намагається не зводити очей з дітей — юної модниці Мар’яни (Вероніка Лук’яненко) та малого бешкетника Дениска (Алекс Березовський) — бо хтозна, що вони утнуть цього разу.

“Ідилію” руйнують Драгоманови, які обрали ту ж саму галявину під сімейний пікнік. Щоправда, у стриманої викладачки історії мистецтв Тані (Олена Кравець), її чоловіка-диригента Євгена (Андрій Ісаєнко), юної екоактивістки Лізи (Марго Крупіна-Біньковська) та затятого фаната футбольного клубу “Шахтар” Ярослава (Ілля Паладін) дещо інші погляди на відпочинок — вони надають перевагу спортивним активностям на свіжому повітрі.

Проте, дві абсолютно різні за поглядами та переконанням сім’ї — не єдині, кого зацікавила ця галявина. Неподалік причаївся місцевий корупціонер Степан Хом’як (Михайло Жонін) зі своїм помічником Геною (Олексій Завгородній) — вони явно щось задумали.

 

І, здається, усі інгредієнти для “гарячої зустрічі” вже готові, проте….когось не вистачає. 

 

У момент, коли їх зовсім ніхто не чекатиме, у кадрі з’являться капітан національної збірної України Андрій Пятов та захисник футбольного клубу “Шахтар” Євген Коноплянка (спойлер: вони не лише гратимуть у футбол).

То як, тепер уже всі на місці? Що ж іще може тут трапитись? Хто перетворить вже й так не маленьку прогулянку на ВЕЛИКУ? Ну хто ж, як не яскраві VERKA SERDUCHKA та її мама? Після їхньої появи життя героїв уже не буде таким, як було раніше (ще один спойлер, але про нього трохи згодом).

 

Режисер Олег Зборовський, автори сценарію: Артур Лерман, Вячеслав Островцев та Гарік Бірча. Продюсери: Ірина Костюк, Вікторія Корогод, Надія Коротушка, Наталя Стрибук.

На великі екрани сімейна комедія вийде з 24 лютого 2022 року.

«Велика прогулянка» створена у партнерстві FILM UA Group та телеканалу Україна, за підтримки Державного агентства України з питань кіно. 

 

Джерело: Kinomania

Читайте також:

Новини

«Розірви коло»: стрічка про домашнє насильство вийшла на платформі MEGOGO

До Дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками на медіасервісі MEGOGO виходить стрічка режисерки Лізи Сміт – «Розірви коло». Це документальний фільм, побудований на основі реальних історій героїнь. Вони розповідають про те, як важко наважитися піти від кривдника і «розірвати коло» насильства у родині. Це вдається не легко.

26.11.2021
об 11:29

Новини

Заборонений в СРСР фільм «Хліб» показує Довженко-Центр

В онлайн-проєкті Довженко-Центру «Відкритий архів» вийшов новий фільм "Хліб" (1929) режисера Миколи Шиковського у супроводі музики Port Mone (Білорусь). Представляє фільм перед показом режисер Наріман Алієва, відомий стрічкою "Додому". Фільм можна переглянути безкоштовно.

27.11.2021
об 16:32

Новини

Пройде фестиваль дитячого та юнацького кіно незалежної України

Під гаслом "Я дивлюсь українське!" відбудеться фестиваль "Дитяче та юнацьке кіно незалежної України". Фестивальні покази пройдуть у кінотеатрах мережі "Планета Кіно" в Києві, Одесі, Львові та Харкові.

28.11.2021
об 16:24