Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Ведучим церемонії "Оскар 2022" може стати Том Холланд

12.01.2022
об 16:20

Прес-служба премії «Оскар» заявила, що цьогоріч на церемонії  буде ведучий. Остання церемонія вручення «Оскарів», у якій брав участь ведучий, відбулася у 2018 році. Джиммі Кіммел - постійний нічний телеведучий ABC, вів церемонію вручення премії «Оскар» у 2017 та 2018 роках, і останню телетрансляцію дивилося 26,62 мільйона людей.

The Hollywood Reporter стверджують, що з найбільшою ймовірністю провідним церемонії "Оскар 2022" може стати одним із найперспективніших голлівудських зірок нового покоління Том Холланд, який зіграв Людину-Павука в третій частині.

Втім, хто саме буде обраний для цієї відповідальної ролі, поки що точно невідомо, але джерела близькі до організаторів церемонії стверджують, що попередні переговори з Томом Холландом уже проведені.

Телевізійну трансляцію, як і раніше, проведе Ґленн Вайс.

Джерело: The Hollywood Reporter

Читайте також:

Новини

Шорт-лист 94 церемонії вручення премії «Оскар»

Американська академія кінематографічних мистецтв і наук оголосила шорт-лист 94-ї церемонії вручення премії "Оскар"! З 17 по 22 березня кіноакадеміки проголосують за переможців у всіх номінаціях, а 27 березня в кінотеатрі Dolby Theater у Лос-Анджелесі відбудеться 94-а щорічна церемонія вручення премії "Оскар".

22.12.2021
об 15:17

Новини

Берлінський кінофестиваль оголосив нову концепцію!

Берлінале розробив нову концепцію, аби він міг рішуче нести прапор культури навіть у часи пандемії. Тому цього року основна увага буде приділена кінопоказам у залах Берлінале. Головним пріоритетом залишається здоров'я та безпека глядачів на всіх заходах та суворе дотримання чинних правил гігієни.

12.01.2022
об 13:54