Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Вечори класичного кіно UA:Культура

22.07.2020
об 17:21

У середу, 22 липня, телеканал UA:Культура в рамках вечорів класичного кіно транслюватиме «Неаполітанський детектив».

Фільм знято у 1979 році. Він розповідає про музиканта Рафе, який став випадковим свідком вбивства. Хлопець вирішує перекваліфікуватись у приватного детектива. Під час розслідування він зустрічається з різними дивними людьми та постійно потрапляє в безглузді, а часом і кумедні ситуації. У головних ролях: Марчелло Мастроянні, Орнелла Мутті, Мішель Пікколі. Режисер Серджіо Корбуччі.

Показ стрічки розпочинається о 19:00.

 

Читайте також:

Новини

UA:Культура розповість про залізниці Аляски та Канади

Телеканал UA:Культура розпочинає цикл фільмів про залізниці Північної Америки, в рамках якого покажуть та розкажуть, як виникнення рейкової дороги та поїздів вплинуло на розвиток населення міст та країн регіону загалом. Цикл називається «Грандіозні подорожі залізницею Аляски та Канади». Серія складається з документальних фільмів, які транслюватимуть на каналі з 20 по 24 липня о 22:10.

20.07.2020
об 18:17

Новини

UA:Культура демонструє цикл фільмів про залізниці Аляски та Канади

Британський журналіст Майкл Портільйо створив цикл фільмів про залізниці Північної Америки. Нині телеканал UA:Культура демонструє стрічки українському глядачу. Серія документальних фільмів має назву «Грандіозні подорожі залізницею Аляски та Канади» та розповідає про те, як залізна дорога вплинула на розвиток міст і країн регіону в цілому.

21.07.2020
об 19:17

Новини

UA:Культура продовжує знайомити глядачів з залізницями Північної Америки

Сьогодні, 22 липня, глядачів телеканалу UA:Культура чекає ще одна серія з циклу документальних фільмів «Грандіозні подорожі залізницею Аляски та Канади».

22.07.2020
об 20:03