Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Вечірній кіноперформанс просто неба на 11-му ОМКФ

03.10.2020
об 18:35

В Одесі 2 жовтня в межах 11-го ОМКФ відбувся єдиний офлайн-показ, який змогли відвідати глядачі. Дивилися кіномани під час традиційного перформансу німу стрічку «Ґолем, як він прийшов у світ».

 

 

Німий фільм жахів «Ґолем, як він прийшов у світ» знятий за мотивами єврейської легенди про однойменну глиняну статую, яку оживили за допомогою магії. Цього року стрічці Карла Бьозе та Пауля Вегенера, яка вважається провідним зразком раннього німецького експресіонізму, виповнюється 100 років. Її показ на Потьомкінських сходах супроводжував камерний оркестр. Під керівництвом заслуженого артиста України Ігоря Шаврука музиканти виконали саундтрек до фільму, написаний ізраїльським композитором Бетті Оліверо. Аранжування створив один із засновників міжнародного відродження концертів німого кіно Гонтер А. Бухвальд. Він вважається одним з кращих диригентів супроводу фільму, оскільки провів вже безліч кіноконцертів «Ґолема» по всьому світові з моменту його прем'єри у 1997 році у Віденському Концертхаусі.

 

 

І трохи про сюжет: дія у фільмі, що зняли сто років тому, відбувається у празькому гетто в XVI столітті. Імператор збирається вигнати євреїв з міста під проводом, що вони практикують чорну магію. Рабин Лев хоче це попередити і бачить єдину можливість – дійсно звернутися до темних сил. За допомогою демона Астарота він оживляє статую Ґолема. Однак зовсім скоро все виходить з-під контролю…

 

 

Джерело: Пресслужба ОМКФ

Читайте також:

Новини

Композитор Говард Шор: «Після перемонтажу «Володаря перснів» переписував музику

Вчора, 29 вересня, в рамках 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбувся майстер-клас голови журі Міжнаро

30.09.2020
об 16:40

Новини

11-й ОМКФ: Один вечір на прощення чи все життя на спокуту

Хоч раз у житті ми могли наштовхнутись на одну з тих програм, де люди намагаються вирішити складні життєві ситуації, яких би можна було уникнути однією щирою розмовою. Проте в такій країні як Іран, насправді вирішуються питання життя та смерті.

02.10.2020
об 15:19

Новини

ТОП фільмів 11-го ОМКФ від VGL cinema

Добігає кінця діджиталізованний 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль. Протягом 9 днів власники абонементів відвідували онлайн-покази та віртуальні зустрічі зі знімальними групами, ходили на майстер-класи та інші дистанційні кіноподії. Все це ми намагалися встигнути упереміш з робочими буднями. На щастя, організатори ОМКФ вирішили зробити додатковий тиждень переглядів, адже фільмів, що приймали участь у цьогорічній подій аж 120, а справжні кіномани мають подивитися все. Тож до 11 жовтня у кожного з нас є шанс додивитися стрічки зі своїх списків. Колумністка ж VGL cinema вирішила поділитися своїм листом фаворитів, раптом щось не бачили, беріть на замітку.

02.10.2020
об 18:11

Новини

11-й ОМКФ: Останні фестивальні години та Happy Week

Час сплинув дуже швидко, ось вже добігає кінця 11-й Одеський міжнародний кінофестиваль. Сьогодні, 3 жовтня, всі, хто спостерігав за перебігом подій онлайн-кіномарафону та лишав голоси за фільми, нарешті дізнаються імена переможців та лауреатів Гран-Прі. Ми ж запрошуємо до сумісного перегляду Урочистої церомонії закриття 11-го ОМКФ на сайті VGL cinema.

03.10.2020
об 13:19