Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

«Вакуум» візьме участь у програмі New Horizons Studio+

22.07.2020
об 19:02

Український повнометражний фільм «Вакуум» відібрано до участі в одинадцятій сесії програми New Horizons Studio+. Участь у ній дозволить розробити якісну міжнародну стратегію для успішного фестивального і комерційного релізу фільму. Програма New Horizons Studio+ створена для режисерів та продюсерів, які розробляють свій перший чи другий повнометражний фільм. Навчальні блоки сесій складаються з воркшопів та лекцій, що стосуються різноманітних аспектів просування та розвитку стрічки.

Режисерка «Вакууму» Єлізавета Сміт та продюсерка стрічки Олександра Костіна візьмуть участь у воркшопах, мета яких розробити стратегії просування обраних проєктів на міжнародному ринку. Консультувати їх будуть такі лідери кіноіндустрії, як: David Pope (сценарист та консультант, що працював над видатними проєктами з усього світу, викладач Лондонської кіноакадемії); Alya Belgaroui-Degalet, у доробку якої робота з  фільмами-призерами Каннського кінофестивалю: «Життя Адель», «Певно це рай», «Капернаум» та стрічка «Grave». Поділиться досвідом також Michael Arnon, що працює у WOLF Consultants. Їх спеціалізація-розробка PR та маркетингових стратегій для міжнародних релізів. Та Hédi Zardi керуючий партнер успішного французського сейлз-агента Luxbox та Nguyet Nguyenová, що представляє міжнародну медіакомпанію з просування фільмів на діджитал платформах Gruvi, яке має офіси і представництва по всьому світу. До бази клієнтів компанії входять HBO, Disney, Viasat, Odeon, а одним із останніх кейсів компанії, реліз «Паразитів» в шести країнах Європи.

Одинадцята сесія програми New Horizons Studio+ проходитиме онлайн з 24 по 27 липня 2020 року.

Нагадаємо сюжет. Фільм «Вакуум» розповідає про археологиню, батько якої пропав безвісти. Вони не спілкувались майже 20 років. Жінка приїхала до рідного міста, аби продати батькову квартиру, але події – минулі та теперішні неочікувано змінили її плани.

Також варто зазначити, нещодавно проєкт Єлізавети Сміт отримав нагороду Connecting Cottbus Award від MIDPOINT Feature Launch 2020 на індустрійній платформі Eastern Promises Міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах.

 

Джерело: пресслужба Bosonfilm