Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Вадим Ільков: «На фестивалі «Відкрита ніч» я отримав свій перший приз»

09.08.2020
об 11:52

Наступного тижня журі кінофестивалю «Відкрита ніч» обере переможців. Режисер і опертор, лауреат премії «Золота Дзиґа», член журі «Відкрита Ніч. Дубль 23» Вадим Ільков напередодні події взяв участь у бліц-опитуванні.

 

– Вадиме, який ваш улюблений український фільм?

– Будь-який фільм, який надихає, приносить естетичне задоволення, ставить питання, а не дає відповіді, від Дзиґи Вертова до Валіка Васяновича.

 

– Три рецепти від журі, як самоізолюватися і не збожеволіти?

– В мене не було проблем з самоізоляцією.

 

– Перша асоціація з українським кіно 90-х або 00-х років?

– В 90-ті, так як і зараз, було зрозуміло що треба знімати кіно.

 

– Якщо ви слідкували за історією фестивалю «Відкрита Ніч», на вашу думку, як він змінився?

– На фестивалі «Відкрита ніч» я отримав свій перший приз за операторську роботу. То був студентський фільм, за який у нагороду дали упаковку чистих VHS-касет. Не пам'ятаю, який то був рік. на самому фестивалі жодного разу не був. Щось не збігалося в часі.

 

– Яких тем/жанрів в українському кіно вам бракує?

– Жанр – поняття технічне. Фільм мусить бути сміливим, щирим висловлюванням.

Читайте також:

Новини

Ірина Мак: «Українському кіно не вистачає можливостей»

Лічені дні лишились до початку фестивалю «Відкрита ніч. Дубль 23». Організатори заходу проводять коротенькі бесіди з членами журі. Сьогодні івент-менеджерки спілкувалися з актрисою театру Драми і Комедії на лівому березі Дніпра, виконавицею головних ролей в телесеріалі «Спіймати Кайдаша» та в короткометражному фільмі Mia Donna Іриною Мак.

06.08.2020
об 16:30

Інтерв'ю

Антоніо Лукіч: «Відкрита Ніч» – це молодіжна атмосфера»

За тиждень розпочнеться кінофестиваль «Відкрита ніч. Дубль 23». З 12 по 16 серпня глядачі онлайн та офлайн зможуть подивитися понад 30 фільмів з 5 програм. 14 серпня на столичному «Арт-причалі» відбудеться церемонія нагородження переможців. Напередодні заходу організатори вирішили провести бліц-інтерв’ю серед членів журі. Першим на питання відповідав режисер та автор фільму «Мої думки тихі»; лауреат кінофестивалів в Карлових Варах, Одесі, Торуні, Мінську, Трускавці Антоніо Лукіч.

05.08.2020
об 14:56

Новини

Микита Лиськов: «Українське кіно асоціюється в мене з птахом феніксом»

У минулому році режисер анімаційного кіно Микита Лиськов став переможцем кінофестивалю «Відкрита ніч. Дубль 22». В прийдешньому заході він учасник ретроспективи та член журі. У бліц-інтерв’ю для організаторів «Відкритої ночі. Дубль 23» Микита Лиськов розповів про те, що з ним трапилось на карантині та візуалізував українське кіно кінця 90-х – початку 00-х років.

07.08.2020
об 12:12

Новини

Наталія Лібет: «Відкрита ніч» – це фестиваль експериментального кіно»

П’ять днів лишилося до початку «Відкритої ночі. Дубль 23». Склад журі продовжує відповідати на питання бліц-опитування. Сьогодні знайомимо вас з кінопродюсеркою, членкинею Української кінакадемії, переможницею 2000 Edmund Muskie/Freedom Support Act Graduate Fellowship Award Наталією Лібет. Вона має багатий досвід у сфері спільного виробництва, інвестицій та фінансів, який отримала, працюючи в міжнародних компаніях.

08.08.2020
об 11:07

Інтерв'ю

Перші кроки Валентина Васяновича: Чому фільм «Проти сонця» мав такий успіх

Вже можна розпочинати зворотний відлік до початку кінофестивалю «Відкрита ніч. Дубль 23». За п’ять днів на сайті події з’явиться програми й прихильники заходу зможуть згадати різні періоди, переглядаючи фільми минулих Дублів. Ми продовжуємо знайомити з першими кроками корифеїв кіноіндустрії. Сьогодні про свій дебют згадує сценарист, режисер, оператор та продюсер Валентин Васянович. Повна версія інтерв’ю у відео, тезовий виклад інформації у статті.

08.08.2020
об 14:55

Анімація

Перші кроки Микити Лиськова: Як «Птахи» додали впевненості аніматору

Два птахи знайшли один одного, відокремившись від загальної зграї та піднімаючись все вище й вище. Засліплені щастям, вони так захопилися, що не помітили, як потрапили в грозові хмари... Ця історія про пару голубів вперше публічно транслювалася у повній тиші. Чому так сталося та з яких причин анімаційний режисер Микита Лиськов не бажає загравати з часом дивіться у відеоінтерв'ю, або ж читайте у нашій статті.

07.08.2020
об 17:05