Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

В українського серіалу «І будуть люди» з’явився тизер

01.07.2020
об 14:29

Перша світова війна, революція, прихід радянської влади – на телеканалі СТБ восени презентують історичну сагу «І будуть люди». Екранізація епохального роману Анатолія Дімарова складатиметься з 12 серій.

Глядачам через призму життя звичайних громадян продемонструють визначні етапи розвитку історії минулого сторіччя. Кожна серія розповідатиме про долю героя та зміни в його житті. Здається, що це минуле століття, але ситуації, почуття та драматичні зміни в історіях людей так схожі на ті, що кожен з нас може переживати сьогодні.

«Герої проєкту – наші прадіди, які жили у буремні часи і зітнулись з однією з найбільших трагедій минулого. Він складний за темою і має багатошарову структуру. Але, як мені здається, завдяки ось цій інтимній інтонації – це історії наших родин, дідів та прадідів – нам вдалося уникнути пафосу і створити насправді зворушливий твір. Мені хочеться вірити, що тепер і у нас є своя кіносага, на кшталт «Двадцяте століття», – зазначив креативна продюсерка Олеся Лук'яненко.

Три роки тому твір Анатолія Дімарова почали адаптувати для екранізації. Серіал «І будуть люди» створено студією FILM.UA за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України разом з телеканалом СТБ.

Джерело: пресслужба FILM.UA 

Читайте також:

З'явились нові подробиці про вихід «Вітрів зими»
Новини

З'явились нові подробиці про вихід «Вітрів зими»

Автор циклу «Пісня льоду й полум'я» вже звик годувати обіцянками фанатів, які очікують на шосту частину. Незважаючи на те, що «Гра престолів» закінчилася ще рік тому, Джордж Р. Р. Мартін досі не може дописати «Вітри зими», і з його поста в блозі стало зрозуміло, що роботи ще чимало.

28.06.2020
об 14:50

Новини

Вийшов трейлер фільму про Королеву soul’у

В мережі з’явився трейлер байопіку про Арету Франклін Respect. Сама стрічка має вийти на широкі екрани вже на початку наступного року. Головну роль виконує Дженіфер Хадсон, режисером виступила Лізль Томі.

30.06.2020
об 17:41