Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

В українських кінотеатрах три дні лунатиме музика

06.08.2020
об 12:15

В Україні відбудеться прем’єра фільму «Рейв». Стрічку показуватимуть мовою оригіналу, аби глядачі відчули запальний дух початку 1990-х. У бажаючих переглянути музичну картину є всього три дні – рівно стільки фільм демонструватиметься у кінозалах.

Сьогодні на екрани українських кінотеатрів вийшов довгоочікуваний фільм «Рейв». Стрічка розповідає про двох нерозлучних друзів, які живуть у провінційному шотландському містечку, де чути лише слабке відлуння рейв-епідемії. Одного разу вони вирушають на таємну рейв-вечірку, де вперше спробують наркотики, втраплять у халепу, а потім у поліцейській відділок. Та попри всі негаразди це найкрутіша ніч в житті кожного героя.

Показ фільму триватиме з 6 по 9 серпня. Стрічка демонструється англійською мовою з українськими субтитрами.

 

Джерело: KyivMusicFilm

Читайте також:

Новини

13 серпня в український прокат виходить драма «В очікуванні варварів»

Менш, ніж за два тижні на великих екранах з’явиться фільм з яскравим зірковим кастом. Так, під час перегляду драми «В очікуванні варварів» глядачі впізнають Джоні Деппа, Марка Райленса, Роберта Паттінсона, Ґану Баярсайхан та Грету Скаккі.

02.08.2020
об 14:14

Новини

Програма першого дня KISFF

9-й Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів розділений на дві частини. Перша – відбудеться у традиційному форматі. Подивитись фільми можна буде у кінотеатрі «Київська Русь» з 5 по 9 серпня. Друга частина – відбуватиметься онлайн на сайті організаторів.

04.08.2020
об 19:19

Новини

Патріотичні серіали отримали 100 млн грн від держави

У вересні має відбутися перший пітчинг, на якому розглядатимуться багатосерійні проєкти. Вони повинні містити патріотичну складову та відображати українські наративи.

05.08.2020
об 12:26