Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

В українських кінотеатрах незабаром вийде фільм «Дорога Хаосу»

26.03.2021
об 12:24

Жодних особистих секретів та світ містечка Прентісстаун без жінок у фантастично-пригодницькій стрічці «Дорога Хаосу» Дага Лаймана в кіно з 15 квітня.

За сюжетом юнак Тодд Г'юїт живе з прийомними батьками Беном і Кілліаном (чоловіками, бо усіх жінок викосив невідомий мікроб) у містечку Прентісстаун, що знаходиться у Новому світі, на колонізованій землянами планеті. Кожна людина тут чує думки інших через так званий шум – потік образів, слів і звуків, що не залишає жодних особистих секретів. Одного разу Тодд виявляє місце абсолютної тиші, також зустрічає досі небачене диво – живу дівчину.

У фільмі головні ролі виконали Том Голланд, Дейзі Рідлі, Мадс Міккельсен, Деміан Бішир, Сінтія Еріво, Нік Джонас.

 

Джерело: UFD

Читайте також:

Новини

«Історії мають значення»: Формат проведення 93-ї церемонії нагородження «Оскар»

Продюсери «Оскар» Стівен Содерберг, Стейсі Шер и Джессі Коллінз відправили всім номінантам на цьогорічну премію листа. Його зміст присвячено планам організаторів щодо проведення події, а також містить правила, яких мають дотримуватися гості.

21.03.2021
об 13:16

Новини

Завершилось фільмування дебютної стрічки режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука «Памфір»

Упродовж чотирьох місяців на локаціях, розташованих в Карпатах, Буковині та у більш ніж десяти населених пунктах Чернівецької та Івано-Франківської областей працювала знімальна група фільму «Памфір».

23.03.2021
об 17:03

Новини

У травні в український прокат вийде епічна історія «Амоніт»

Оскароносна Кейт Вінслет та номінантка на премію «Оскар» Сірша Ронан з’являться на великих екранах у сміливій кіноісторії «Амоніт». В українських кінотеатрах фільм вийде 13 травня.

24.03.2021
об 14:27

Новини

Документальне кіно: Стрічку «Земля Івана» відібрано на канадський фестиваль Hot Docs

Упродовж 29 квітня – 9 травня в Торонто відбуватиметься один із п’яти найвпливовіших міжнародних фестивалів документального кіно Hot Docs Canadian International Documentary Festival. До його конкурсної програми відібрано дебютну стрічку Андрія Лисецького «Земля Івана».

24.03.2021
об 15:52