Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

В український прокат виходить «Озеро диких гусей»

14.07.2020
об 15:11

Кримінальна драма «Озеро диких гусей» знята в Ухані. Вона розповідає історію про викрадача та вбивцю. Стрічка вже названа «візуальним шедевром» і у четвер вона з’явиться в кінотеатрах України.

16 липня, в український кінопрокат виходить кримінальна драма «Озеро диких гусей». Режисер та автор сценарію – майстер неонуару Дяо Інань. Світова прем’єра китайського фільму відбулась під час основного конкурсу Каннського кінофестивалю.

Сюжет стрічки обертається навколо лідера невеликої банди, яка займається крадіжкою мотоциклів. Під час одного з пограбувань герой випадково вбиває поліцейського і на нього починають полювати правоохоронці та влада, тож лідер банди змушений переховуватись та постійно втікати. В бігах він зустрічає повію, яка теж опинилась в скрутних обставинах і також тікає. Вдвох вони шукають вихід з того становища, в якому опинились…

«Мої головні герої долають страхи – страх смерті, страх зради. Вони ризикують власним життям, аби повернути собі людську гідність. Цей благородний дух був у класичній китайській філософії та літературі. Мені він теж близький, і я хотів би передати його у фільмі», – говорить про свій фільм ДЯО ІНАНЬ.

Зйомки стрічки проходили в китайському місті Ухань, адже в Піднебесній воно вважається «містом ста озер».

Фільм «Озеро диких гусей» увійшов до п’ятірки найкращих в традиційному рейтингу від Screen Daily, а англійська газета The Guardian назвала стрічку «Лиховісним нічним сновидінням» та «візуальним шедевром». В Україні фільм вперше показали в рамках 3-го щорічного фестивалю «Київський тиждень критики».

Джерело: Arthouse Traffic

 

Читайте також:

«Сторонній/Stranger» відібрано до конкурсної програми FHIFF
Новини

«Сторонній/Stranger» відібрано до конкурсної програми FHIFF

Фільм Дмитра Томашпольського «Сторонній/Stranger» увійшов до конкурсної програми міжнародного кінофестивалю езотеричного та окульльтного кіно.

06.07.2020
об 12:02

Новини

Фестиваль французьких комедій: Подруга, обіцянка та кохання

В Україні з 14 по 24 липня відбудеться безкоштовний онлайн-фестиваль Французьких комедій. Глядачі зможуть побачити 5 кіноробіт з українським дубляжем. Ми продовжуємо знайомити вас з програмою заходу і сьогодні розповідаємо про фільм «По(друг)а».

13.07.2020
об 17:15

Новини

Кіно просто неба: Тиждень найкращих фільмів ОМКФ у Зеленому театрі

Цього тижня ми мали би бути на Одеському міжнародному кінофестивалі. Ходити на майстер-класи, відвідувати кіноринок і, звісно, дивитися кіно… по декілька фільмів на день. Проте життя дещо підкорегувало плани, але це не привід засмучуватись і сидіти вдома. Звісно, якщо ви ще уникаєте місць, де вас оточиватимуть люди, то ще встигаєте на фестиваль кінохітів OIFF Flashback, але, якщо вже хочеться відвідати одну з улюблених локацій ОМКФ, організатори фестивалю підготували дещо особливе.

13.07.2020
об 18:53