Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

В український прокат вийшла романтична комедія «Нотр-Дам»

09.07.2020
об 14:31
В український прокат вийшла романтична комедія «Нотр-Дам»

З 9 липня на екранах кінотеатрів можна побачити новий французький фільм «Нотр-Дам». Спеціально до дня старту кінопоказу режисерка та виконавиця головної ролі Валері Донзеллі звернулась до українських глядачів та трохи розповіла про фільм. 

Сюжет комедії побудований навколо парижанки Мод, яка працює з начальником-істериком, виконує примхи колишнього чоловіка, опікується двома дітьми та встигає займатись архітектурою. Випадково вона виграє конкурс на реставрацію площі великого собору Нотр-Дам. З цього проєкту починається нова кар’єра Мод, також вона знаходить свою любов.
 
Одну з головних ролей у фільмі відведено Парижу. Режисерка фільму зробила це навмисно, аби показати улюблене місто глядачам та розповісти про нього якомога більше. 

«Париж – моє набуте рідне місто, і я хотіла висловити свою любов до нього. Місту живеться непросто з часів терористичних атак 2015 року, протягом останніх років ми начебто знаходимося в постійному хаосі. Париж навіть став звучати по-іншому – зараз ми часто чуємо завивання поліцейських сирен. Я хотіла повернути красу міста на перший план, але при цьому не применшувати щоденне життя парижан», – зазначила ВАЛЕРІ ДОНЗЕЛЛІ.

Фільмування картини проходило на території собору Нотр-Дам ще до пожежі 2019 року. Знімальна група фільму стала останньою, хто зафільмував будову зовні та всередині.

«Тепер цілком випадково дискусія про модерністській та консервативний підходи до реконструкції, яка ведеться в фільмі, відбувається і в реальному житті», – відзначила режисерка. 

Фільм «Нотр-Дам» був показаний на міжнародному кінофестивалі в Локарно, де претендував на премію Variety Piazza Grande Award. 

Джерело: пресслужба Артхаус Трафік

 

Читайте також:

Українська стрічка «Мир вашому дому» здобула нагороду на кінофестивалі у США
Новини

Американські глядачі в захваті від української стрічки «Мир вашому дому!», котра в черговий раз здобуває нагороду в США

Фільм Володимира Лерта «Мир вашому дому!/Tevye's daughters» відкрив кінофестиваль The Treasure Coast International Film Festival у Флориді, США, а оператор-постановник картини Дмитро Яшенков здобув нагороду у номінації «Найкраща операторська робота у повнометражному фільмі».

04.07.2020
об 12:35

«Сторонній/Stranger» відібрано до конкурсної програми FHIFF
Новини

«Сторонній/Stranger» відібрано до конкурсної програми FHIFF

Фільм Дмитра Томашпольського «Сторонній/Stranger» увійшов до конкурсної програми міжнародного кінофестивалю езотеричного та окульльтного кіно.

06.07.2020
об 12:02

Новини

Програму Венеційського кінофестивалю скорочено

Міжнародний Венеційський кінофестиваль підтвердив раніше заявлені дати проведення – з 2 по 12 вересня. Огляд проходитиме в гібридному форматі, пріоритетними стануть офлайн-покази. Склад журі цього року очолить австралійська актриса Кейт Бланшетт.

08.07.2020
об 12:11