Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

В Україні зніматимуть серіал про студентів Морської академії

05.07.2020
об 14:02

Star Media розпочала розробку «Морської академії» – молодіжного драматичного серіалу про студентів. У кінокомпанії вважають, що проєкт зацікавить аудиторію різного віку і називають серіал маленькою моделлю України – зі всіма проблемами, стереотипами та особливостями і характерами. В основі кожного епізоду – реальні життєві історії. У серіалі будуть торкатися тем екології, боротьби з контрабандою тощо.

До написання сценарію вирішили залучити студентів-кінодраматургів. Молодь запропонувала головну сюжетну лінію проєкту та займається розробкою образів студентів. За старших героїв «відповідає» сценаріст Сергій Баженов, а керівництво авторами здійснює Леонора Пащенко. Продюсером виступила Лариса Журавська.

«Наші дорослі герої та молодь на початку історії дуже різні, у них виникають конфлікти. Проте під кінець вони стають єдиною командою, яка може здолати будь-які виклики. У фіналі героям доведеться застосувати всі отримані під час навчання навички і згуртуватись аби здолати важке випробування», - розповіла Лариса Журавська.

Головні дійові особи – студенти Морської академії, які приїхали на навчання з різних куточків України. Єдина дівчина у серіалі приїхала на навчання з окупованого Криму та є представником кримськотатарського народу. Коли в Україні розпочалась Революція гідності та окупація сходу і Криму ці студенти були ще дітьми, зараз їм по 20 років і оточуючу дійсність вони сприймають не так, як дорослі.

«Наші студенти-сценаристи також з різних куточків країни, та мають однаковий з героями вік, тож сподіваємося, що зуміємо показати життя молоді максимально правдоподібно», - підкреслила Леонора Пащенко.

Один з головних «дорослих» героїв серіалу – викладач академії, який має власну драму: він воював на сході країни, отримав поранення та мріє повернутися на флот. Чоловік дізнається, що у нього є дорослий син – студент закладу, але знайти його складно.

За попередніми планами серіал має складатися з 8 серій.

Зазначимо, проєкт став одним з переможців конкурсу соціально-значимого контенту PITCH UA 2, отримав можливість фінансування від проєкту «Зміцнення громадської довіри» UCBI II і Агентства США з міжнародного розвитку USAID.

Джерело: пресслужба Star Media
Фото: visti.ks.ua