Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

В Україні зніматимуть фільм про винахідника Ігоря Сікорського

10.11.2020
об 13:18

Робоча назва нового міжнародного проєкту «Містер Гелікоптер», його засновано на біографії українця-винахідника. 

Режисером та автором ідеї стрічки виступив Сергій Чеботаренко, відомий своїми рекламними роботами для міжнародних брендів. Після спортивної драми «Пульс», яка теж заснована на реальнiй бiографiї, це другий повнометражний проєкт режисера. 

«Я завжди мріяв відкривати великі історії світові. Саме тому героїнею мого попереднього фільму стала українська чемпіонка Оксана Ботурчук, а у новій роботі - iнженер Ігор Сікорський, винаходи якого назавжди змінили життя людей у всьому свiтi та нашу з вами історію. Важливо, що вже зараз на етапі препродакшна ми розуміємо, що мова фільму – англійська. Для того, аби історію геніального українця побачило якомога більше людей у всьому свiтi», - зазначив режисер СЕРГІЙ ЧЕБОТАРЕНКО.

За задумом, стрічка розповідатиме історію амбітного інженера та підприємця, що в період з 1938 по 1945 рік разом з однодумцями працював над удосконаленням інноваційної машини – гелікоптера.

Еміграція, особисті проблеми та, навіть, закони фізики стають у них на шляху. Проте, винахід, здатний врятувати мільйони життів у найскладніших кліматичних умовах, вартий того, аби за нього відчайдушно боротися. 

Виробництвом фільму займатиметься продакшн Radioaktive Film, який раніше працював над серіалом «Чорнобиль», документальною стрічкою «Нурієв» для Universal Pictures, а також 4 і 5 сезонами найуспішнішого французького телевізійного серіалу останніх років Le Bureau des Légendes / «Бюро легенд» для Canal +, який став одним із найпопулярніших європейських серіалів 2018 та 2019 років.

«Наш продакшн вже працював над великими проєктами для всесвiтнього кіно. Ми допомогли зняти серіал «Чорнобиль» для HBO, який викликав великий резонанc і отримав престижні міжнародні нагороди. Проте, наша команда завжди плекала амбіції зняти щось «про своє», тому, коли Сергій поділився задумом стрічки про Сікорського, я побачила неймовірний потенціал в цій картині», – зазначила співзасновниця та виконавча продюсерка продакшн-компанії Radioaktive Film ЄВГЕНІЯ ЯЦУТА.

 

 

Джерело: Пресслужба Radioaktive Film

Читайте також:

Новини

Свято на зйомках «Будиночку на щастя»

Сьогодні в зірки «Будиночку на щастя» ювілей, тож з цього приводу актор Назар Задніпровський розказав, де проведе свій день народження, та який подарунок очікує від дружини.

09.11.2020
об 13:14

Новини

Важливі для суспільства теми піднімуть у фільмах на Eunic Film Festival

Незабаром в кінотеатрах України розпочнеться кінофестиваль, в якому приймають участь стрічки про людей, що змінили світ і, зокрема, себе. Також продемонстровні фільми підіймають критично важливі теми для суспільства.

10.11.2020
об 12:06

Новини

Фільм «Черрі» братів Руссо хочуть висунути на «Оскар»

Кінематографісти екранізували однойменний роман письменника Ніко Волкера, який розповідає історію про військового лікаря, психіку котрого змінили ліки від посттравматичного стресового розладу (ПТСР).

09.11.2020
об 15:12

Новини

«Танці з зірками-4»: Ксенія Мішина оцінюватиме танцюючих зірок

Актрису та переможницю третього сезону «Танців з зірками» Ксенію Мішину творці шоу запросили у якості судді. Чим ще здивує одинадцятий ефір проєкту?

08.11.2020
об 13:22