Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

В Україні з’явився новий проєкт у креативному секторі

21.12.2020
об 13:05

На попередньому тижні під час онлайн-відкриття третього сезону PITСH UA – конкурсу соціально вагомого контенту про єдину та різноманітну Україну, який організовує компанія Media Resources Management (MRM) за підтримки USAID та сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України – представили новий проєкт USAID Transformation Communications Activity.

 

Новий напрямок розвитку презентувало Агентство США з міжнародного розвитку. Як пояснили, під час заходу, основна мета USAID Transformation Communications Activity – побудова партнерства та ефективної комунікації між урядом України, креативним сектором і громадянським суспільством для зміцнення української демократії за допомогою інноваційних комунікаційних ініціатив. PITCH UA 3 став першим проєктом у межах цієї програми, що передбачає тривалу масштабну підтримку креативних індустрій в Україні. 

 

«Проєкт ТСА є новим видом діяльності для USAID, утім у сфері медіа в Україні наша організація працює вже більше 25 років. Ми підтримуємо незалежні українські медіа, у нас є спільні проєкти з державними та суспільними мовниками, програми розвитку медіаграмотності тощо. Саме в межах одного з наших проєктів «Зміцнення громадської довіри» було реалізовано два попередні конкурси PITCH UA. Українському суспільству важливо розуміти успіхи, які країна здобуває на шляху її демократичного розвитку. Уже протягом 2 років нам вдається пояснити складні соціальні тематики простою мовою саме завдяки PITCH UA. Тож ТСА підтримуватиме контент, який демонструє широкій аудиторії позитивні зрушення в країні. Ми завжди концентруємося на підсиленні українських голосів та пріоритетів – у цьому проєкті та в інших», – зазначив директор Місії USAID в Україні та Білорусі ДЖЕЙМС ХОУП.

 

«Перед Україною постає багато викликів та загроз, зокрема інформаційних, адже ми живемо в дуже непростий період. В інформаційному полі існують серйозні загрози, які пов’язані як з війною, так і з дезінформацією, з іншого боку – є необхідність вибудовувати міцні комунікаційні зв’язки із суспільством з боку урядових структур, де важливою є роль Міністерства культури та інформаційної політики, яке відповідає за стратегічні  комунікації. Тому для нас важливою є співпраця із такими проєктами, як ТСА, зокрема, у створенні соціально вагомого контенту, на якому зосереджується конкурс PITCH UA», – заступник Міністра культури та інформаційної політики ТАРАС ШЕВЧЕНКО.

 

Нагадаємо, з 17 грудня 2020 року по 27 січня 2021 року триває прийом заявок PITCH UA 3 на створення популярного контенту будь-яких форматів та жанрів для ТБ, digital та кінотеатрів: шоу, серіалів, анімації. Головним критерієм конкурсного відбору буде якість втілення  ідеї, яка повинна відповідати чотирьом темам:

 

●  Я відчуваю зміни: реформуючи Україну

●  Об’єднуючи Україну: єдність у різноманітності

●  Медіа мають значення

●  Російськомовний контент: з’єднати роз’єднане 

 

«Соціально вагомий контент поряд із драматичною чи розважальною історією має на меті донести до глядача дещо глибше повідомлення – пояснити певні процеси чи запропонувати як діяти в певній ситуації. Такий контент існував завжди та найпоказовіше його можна продемонструвати на прикладі народної творчості – казок, легенд та міфів – там завжди поряд з головною сюжетною лінією є повчальна складова. Саме про це йдеться, коли говоримо про сучасний контент – продюсери часто захоплюються формою, драматичною стороною історії, втрачаючи основні меседжі. Ми шукаємо такі проєкти, які несуть повідомлення, що можуть змінити ставлення аудиторії до складних суспільних процесів, які зараз відбуваються в нашій країні. Також ми проводимо багато досліджень, аби виявити потреби аудиторії, на основі яких ми й формуємо теми для PITCH UA», – заступниця керівника ТСА, контент директорка ВІРА КОСТЕНКО-КУЗНЄЦОВА.

 

Крім того, під час офіційного відкриття конкурсу, провідні експерти міжнародних організацій USAID, UNICEF, IREX, українських урядових та громадських інституцій акцентували важливі точки кожного з тематичних напрямів PITCH UA 3, які потребують комунікації  для широкої аудиторії. Організатори також готують інтерв’ю зі спеціалістами з кожної сфери, які допоможуть аплікантам та усім зацікавленим зорієнтуватися в творчих пошуках. 

 

 

Джерело: Пресслужба PITCH UA

Читайте також:

PITCH UA 2: хто з фіналістів доведе, що його проєкт найкращий?
Новини

PITCH UA 2: хто з фіналістів доведе, що його проєкт найкращий?

Об'єднати українців, розповісти про позитивні зміни, що відбуваються в країні, наповнивши ефіри телеканалів, екрани кінотеатрів та вебресурси якісним контентом, що демонструє єдність України в її різноманітності, спонукає не бути осторонь, брати активну участь у житті країни та надихає історіями про сильних людей, – таку мету поставили перед учасниками організатори конкурсу PITCH UA 2.

10.05.2020
об 10:09

17 фіналістів PITCH UA 2  – про що проєкти і хто переможе?
Новини

17 фіналістів PITCH UA 2 – про що проєкти і хто переможе?

На відкритому фінальному пітчингу конкурсу соціально вагомого контенту PITCH UA 2 фіналісти презентували журі свої проекти. Тепер чекаємо, хто ж переміг і отримає часткове або повне фінансування бюджету проєкту від UCBI II/USAID. Кожен із тих, хто таки дійшов до фіналу, доводив членам журі всі переваги свого проєкту і що саме його ідея заслуговує на перемогу. Вся подія проводилась у відповідності до реалії сьогодення – за допомогою Zoom-конференції з одночасним транслюванням на YouTube-каналі.

21.05.2020
об 19:33

Новини

PITCH UA 2: журі визначило переможців конкурсу

І цього разу їх безпрецедентно багато, а значить якісного, цікавого й різноманітного контенту про Україну вже скоро стане значно більше! І цього разу їх безпрецедентно багато, а значить якісного, цікавого й різноманітного контенту про Україну вже скоро стане значно більше!

22.05.2020
об 17:11

Новини

Розпочато конкурс: PITCH UA підтримає контент на соціально вагомі теми

PITCH UA 3 чекає на заявки від тих, хто хоче прийняти участь у конкурсі соціально вагомого контенту про єдину та різноманітну Україну.

17.12.2020
об 16:16

Новини

Script & Cast pitch: В Україні вперше пройде спільний пітчиг сценаристів і акторів

На наступному тижні учасники Script & Cast pitch, який проходитиме в Києві, зможуть презентувати себе або свій проєкт перед продюсерами, кастинг-директорами, агентами й режисерами.

18.12.2020
об 15:39