Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

З'явився новий подкаст для медійників «У мене було!»

28.10.2020
об 13:13

Розповіді про досвід, обговорення проблем індустрії аудіовізуального контенту та роботи креативного продюсера загалом – усе це тепер можна почути на спеціальному подкасті.

Відтепер дізнатися більше про індустрію виробництва аудіовізуального контенту, почути різні історії з життя та набуття досвіду від креативних продюсерів можна на подкасті «У мене було!» від Film.UА.Group та Media Business Reports. Сьогодні, 28 жовтня, у ефір  вийшов перший випуск.

Основна ідея подкасту – спілкування з тими, хто задіяний в індустрії виробництва аудіовізуального контенту. Вони розповідатимуть, як працює галузь, розкажуть про свій досвід, поділяться проблемами та будуть шукати разом з ведучими шляхи їх вирішення. Ведучі обговорюватимуть з гостями цікаві кейси, правдиві історії, успіхи та невдачі – усе, про що можна сказати: «У мене було!». Назва не випадкова, саме такою фразою закінчується дубль, який повністю всіх влаштовує.  Ведучими проєкту стали креативні продюсерки Film.UА Олеся Лук’яненко та Анастасія Лодкіна, за плечима яких такі роботи, як: «І будуть люди», «Папа Ден», «Коза Нострі» та інші. Редактором є Анастасія Рахманіна – головний редактор MBR.

«Кажуть, що комедія – це правда і біль. Наш подкаст – це правда і біль, плюс самоіронія та сміх. Плюс кейси, правдиві історії, травми й тріумфи!» – говорить АНАСТАСІЯ ЛОДКІНА.

Тема першого випуску подкасту, який вийшов уже сьогодні, 28 жовтня, – «Хто такий креативний продюсер? Самозванець, контролер чи співавтор?». У ньому ведучі розбираються, чим насправді займаються креативні продюсери, як вони з’явилися в нашій індустрії та чому ця позиція є у виробництві серіалів, але відсутня в повнометражних фільмах.

«На нашу думку, у нашій індустрії бракує діалогу. Наша глобальна мета – після прослуховування подкасту знімати більше й краще», – зазначає ОЛЕСЯ ЛУК'ЯНЕНКО.

Послухати перший подкаст можна тут за посиланням.

Джерело: пресслужба Film.UА.Group

Читайте також:

Новини

Розпочався кіномарафон нового німецького кіно

Упродовж тижня триватиме фестиваль «Нове німецьке кіно». Для глядачів організатори підготували 6 фільмів, переважна більшість – драми. Майже всі стрічки демонструвались та були відзначені на Берлінському кінофестивалі.

15.10.2020
об 17:41

Новини

Дні народження зірок: Олена Михайличенко

Сьогодні, 16 жовтня, свій день народження святкує українська акторка театру і кіно Олена Михайличенко. Вона народилась у Новій Каховці, у 1998 році закінчила Дніпропетровський обласний театрально-художній коледж. Працювала у Херсонському обласному українському музикально-рдраматичному театрі, нині – акторка Київського академічного театру юного глядача на Липках. Зніматись у кіно почала у 2005 році.

16.10.2020
об 10:53

Новини

Між океаном та блискавками опиняться герої фільму «Лінія горизонту»

Наприкінці листопада на великі екрани українських кінотеатрів вийде трилер «Лінія горизонту». Неймовірна ідея ефектної появи на весіллі друзів може коштувати життя екранним персонажам Александра Дреймона (серіал «Американська історія жаху») та Еллісон Вільямс («Пастка»).

24.10.2020
об 17:57

Новини

Фільм «Не час помирати» може не вийти в прокат

Джеймс Бонд знову в центрі уваги, адже за 25-й фільм бондіани змагаються найбільші стрімінгові платформи, такі як Apple, Netflix та інші компанії, які володіють великими потоковими сервісами. Всі вони зацікавлені в придбанні стрічки й готові викласти чималі кошти. Подейкують, що права на ювілейний фільм можуть сягнути рекордної суми - 600 мільйонів доларів.

25.10.2020
об 15:44