Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

В Україні з’явилась електронна база документального кіно

13.11.2020
об 16:28

Відтепер каталог українських документальних фільмів знаходиться в онлайн-доступі. Віртуальна тека містить відомості не тільки про стрічки, а й про тих, хто їх створює.

Нове видання каталогу містить інформацію про документальні стрічки та про проєкти, які знаходяться на стадії виробництва. Перелік доступний двома мовами – англійською та українською. 

Наразі каталог «вміщує»  відомості про 60 фільмів на кінопроєктів, понад 120 фахівців та фахівчинь, а також понад 60 українських компаній. Деталізована система пошуку дозволяє знайти інформацію про фільм відповідно до року релізу, теми, стадії виробництва, а також містить інформацію про режисерів та режисерок, операторів, продюсерів та продюсерок.

Інформація в електронному каталозі збиратиметься й оновлюватиметься впродовж року. Головна його мета – популяризація української документалістики у світі та підтримка кіноспільноти в пошуку фінансової допомоги, можливостей копродукції та  дистриб’юторів.

Нове видання каталогу  підготували у Docudays UA за підтримки Держкіно України.

 

Джерело: Пресслужба Docudays UA

Читайте також:

Новини

Свято наближається: Режисер «Тора» створив різдвяне відео для Coca-Cola

Важко уявити передріздвяні дні без відео про Санту в червоній вантажівці з білим написом, адже це візитівка улюбленого напою дітей та дорослих. Днями бренд Coca-Cola презентував новий передноворічний ролик, зйомками якого займався режисер Тайка Вайтіті.

11.11.2020
об 19:52

Новини

5 причин переглянути «Відьом» із магічною та чаруючою Енн Гетевей

Від невпевненої у собі принцеси вигаданої країни до фатальної та досить небезпечної жінки. У житті Енн Гетевей знайшла золоту середину між усіма своїми образами і, чи то на щастя, чи то на жаль, не стала схожою на них, а лише привнесла щось особливе у кожен зі своїх персонажів. Її ім’я не світиться у заголовках таблоїдів, особисте життя максимально убезпечене від сторонніх очей, у той час, коли сама Енн не соромиться ділитися з широким загалом цікавими, а іноді навіть кумедними історіями і кожного разу дарує все новіші враження від своїх фільмів.

12.11.2020
об 11:25

Новини

Тенденції часу: В Україні пройде хакатон для популяризації контенту

Мета заходу – створити стримінгову платформу світового рівня та прискорити створення вітчизняних онлайн-кінотеатрів.

12.11.2020
об 17:51

Новини

Вийшов трейлер нового фільму з Брюсом Віллісом

«Міцний горішок» знову взявся за старе. Ті, хто вже побачив трейлер зазначають, що логіка фільму дещо дивна, а спецефекти не виглядають захоплююче.

13.11.2020
об 14:23