Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

В Україні відбудеться онлайн-фестиваль баварських комедій

05.11.2020
об 14:19

Кінозахід із такою тематикою в онлайн-форматі проходитиме вперше. Змінити місце зустрічі на всесвітню мережу вирішили через карантинні обмеження та ситуацію з захворюваністю на коронавірусну інфекцію в Україні.  Демонструватимуться фільми безкоштовно.

Весела подорож Баварією розпочинається 13 листопада. Глядачі зможуть більше дізнатись про культуру Німеччини та подивитись стрічки, які фільмували за сприяння федеральної землі Баварія. Трансляція відбуватиметься мовою оригіналу з українськими субтитрами. Кількість переглядів обмежена, а до програми кінофестивалю увійшло всього 4 стрічки.

Трагікомедія «Тоні Ердманн» –  історія про вчителя музики, який перевтілюється в іншу людину, аби налагодити стосунки з дочкою. Цю стрічку відзначили 32 міжнародними кінопреміями, серед яких номінація на «Оскар» за найкращий іноземний фільм та п’ять премій Європейської кіноакадемії.

Комедія «Зеленіше не стане – сказав садівник і полетів» режисера Флоріана Ґалленберґера розповість про втомленого від життя садівника Георга, який заледве утримує свій бізнес та шлюб. Чоловік знаходить втіху лише в польотах на своєму кукурудзянику. І, коли здається, що все наближається до краху, Георг вирушає в подорож, яка змінить його життя.

Пригодницька комедія «25 км/год» - історія возз’єдння двох братів на похороні батька. Вони згадують, як батько колись давно подарував їм по мопеду – от тільки скористатися ними вони так і не встигли.  Тож в память про батька чоловіки відправляються на мопедах до Балтійського моря.

Комедія «Ласкаво просимо до Гартманнів» – це історія про життя біженця з Нігерії в заможній мюнхенській родині, що торкається важливих соціальних проблем – нетерпимості, расизму, мігрантської кризи. Комедія-номінант премії Європейської кіноакадемії (2017) та володар глядацької нагороди Кінофестивалю ЄС у Торонто (2018) показує, де межа толерантності європейців.

Всі ці фільми можна подивитися на сайті фестивалю. (bavarianfilmfest.com.ua) Організатори заходу: Бюро Вільної Держави Баварія в Україні та Arthouse Traffic

 

Джерело: Пресслужба «Артхаус Трафік»

 

Читайте також:

Новини

«Земля блакитна, ніби апельсин» отримала ще одну нагороду

Колекція стрічки поповнилася ще однією відзнакою з міжнародного американського фестивалю. Це вже не перша нагорода для фільму режисерки Ірини Цілик. В український прокат кінокартина вийде наприкінці листопада.

30.10.2020
об 17:18

Новини

5 фактів про експерта «Супер Топ-моделі по-українськи» Сергія Нікітюка

Модельний скаут і експерт реаліті «Нового каналу» став на рік старшим, адже він сьогодні святкує свій день народження. Поки іменинника засипають подарунками, квітами та віртуальними обіймами, ділимося фактами з життя експерт «Супер Топ-моделі по-українськи» Сергія Нікітюка.

02.11.2020
об 15:10

Статті

Морозна неприступність та тепла усмішка Анни Вінтур

Сьогодні Анна Вінтур – найвпливовіша жінка в сфері глянцевої журналістики. Чого коштував її успіх? Анну називали «ядерною зимою», вона піддавалася критиці за надмірне новаторство та тотальний перфекціонізм, але люди й досі захоплюються її силою духу, професіоналізмом та тонким відчуттям модних тенденцій. Зараз вона має вплив не тільки на модну індустрію та видавництва, але й на увесь світ своїми прогресивними ідеями та сміливими вчинками: Анна перша помістила на обкладинку журналу темношкіру модель; у своєму виданні показала жінкам, що вони можуть бути різними та завжди популяризувала образ працюючої жінки, яка здатна на все. 3 листопада Марія-Антуанетта світу моди святкує свій день народження і ми вирішили порівняти, як її бачать різні режисери у своїх кінороботах.

03.11.2020
об 19:19

Новини

Український бокс-офіс: «Відьми» оживили вітчизняний кінопрокат

Декілька тижнів поспіль результати вікендів не тішили прокатників, адже цифри раз заразом зменшувалися. І, ось гелловінський вікенд все змінив. Касові збори кінотеатрів зросли на 79%, склавши 14,84 млн гривень. З часів останнього вересневого вікенду, це найкращий результат.

04.11.2020
об 12:24