Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

В Україні вдруге відбудеться онлайн-фестиваль баварського кіно

06.12.2021
об 14:36

З 10 до 19 грудня кожен бажаючий зможе відправитися у «Кіноподорож Баварією». Фестиваль проводится вже вдруге. Як і минулого року, подія відбудеться в онлайн-форматі, а перегляди фільмів будуть безкоштовними для глядачів в Україні у визначені дати.

До програми увійшло чотири фільми, вироблених за підтримки федеральної землі Баварія. Половина з цих стрічок будуть продемонстровані в Україні вперше.

Українські глядачі познайомляться одразу з трьома роботами знаного майстра комедії баварця Маркуса Г. Розенмюллера.

Його фільм «Раніше помер – довше пролежав» розповідає про 11-річного Себастіана, який раптово дізнається, що його мати померла під час пологів, а не в автомобільній катастрофі. Відчувши провину та страх не потрапити до мами в рай через свої бешкетні витівки, хлопець вирішує заробити перепустку на небеса, ставши рок-зіркою.

«Чарівне дзеркало, або Подвійні неприємності» – кумедна фантазія, заснована на мрії кожного школяра – створення двійника, який робитиме уроки замість тебе.

Трійку комедій популярного режисера завершує його нова картина – «Басейновий шериф» (2021), яка розповідає про боротьбу рятувальника та майстра з плавання проти знищення улюбленого місця роботи – басейну.

Окрім комедій у програму увійшла історична біографічна драма «Людвіг Баварський» від Марі Ноель і Петера Зера. У ній ідеться про Людвіга Другого Баварського, широко відомого як «казковий король» за його любов до мистецтва й невеликий інтерес до політичних та економічних процесів.

Чотири фільми, які представляють баварський кінематограф, будуть доступні для безкоштовного онлайн-перегляду на сайті bavarianfilmfest.com.ua з 10 до 19 грудня на території України. Стрічки демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Джерело: «Артхаус Трафік»

 

Читайте також:

Анімація

Анімація «Енканто» за підсумками минулого вікенду стала лідером американського бокс-офісу

Минулі вихідні в США були довгими, оскільки країна святкувала День подяки. Свято і подовжений вікенд посприяли сімейним походам у кіно, так що не дивно, що найбільш затребуваним виявився мультфільм.

30.11.2021
об 15:34

Новини

До команди Одеського міжнародного кінофестивалю приєднався Ігор Сукманов

До команди Одеського міжнародного кінофестивалю приєднався Ігор Сукманов – відомий кінознавець та експрограмний директор Мінського міжнародного кінофестивалю “Лiстапад”. Він став членом консультаційної Ради з програмних питань 13-го ОМКФ.

03.12.2021
об 13:10