Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

В Україні в онлайн-форматі пройшла «Школа молодих продюсерів. Місце зустрічі – Києв»

25.09.2020
об 17:29

Протягом місяця слухачі «Школи молодого продюсера. Місце зустрічі – Києв» отримували нові знання, вчились довготривалому плануванню, як виводити на міжнародний ринок кінопродукцію та робити цільову презентацію проєкту. Також їхні роботи розглянули експерти, провели аналіз та надали вагомі поради.

В Україні відбулась «Школа молодих продюсерів. Місце зустрічі – Київ». Вона пройшла в онлайн-форматі. Українські продюсери змогли отримати консультації та обговорити з ментораии такі важливі теми, як вихід на міжнародні ринки копродукції, залучення міжнародної підтримки через конструктивну копродюсерську поведінку, побудова ланцюжка від копродукції до міжнародної дистрибуції та наскільки важливе довготривале планування і використання презентацій призначених для цілових груп.

Організаторами заходу виступили Асоціація кіноіндустрії України разом з Mannheim Meeting Place при підтримці Державного агенства з питань кіно та за участі Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість».

«Приємно було співпрацювати з різними українськими молодими кінопродюсерами та допомогти їм вийти на нові горизонти, поєднуючи їх з міжнародними експертами вищого класу завдяки Інтернет-зв’язкам. Можливо, найбільшим активом, який принесла Київська школа молодих продюсерів 2020 року, стало підвищення довіри і надійності з обох сторін. Це завдяки великій кількості міжнародних відгуків прямих та чесних про проєкти молодих українських продюсерів протягом такої події, як KMP. І це працює в обох напрямках: українці навчились різному, й іноземці – теж», - сказав засновник та куратор Media Meeting Place та «Школи молодого продюсера. Місце зустрічі – Київ» ЮЛЕК КЕДЖІРСЬКИЙ.

Одна з головних особливостей події – це те, що викладачі проводять особисту робту з кожним з учасників на всіх рівнях.

«Дуже суттєвим та важливим для молодих професіоналів є можливість почути реальну думку про стан ринку, про свій проєкт та про його перспективи для фестивалів та аудиторії в різних країнах. Тому, «Школа молодих продюсерів. Місце зустрічі – Київ» стала якраз тією платформою, де професіонали та експерти – резиденти КМР – обговорювали сучасні проблеми та перспективи щиро та відкрито з молодими перспективними українськими продюсерами, направляли їх та їхні проєкти до фестивальної та широкої глядацької аудиторії в Європі», – сказала продюсерка, заступниця Голови Асоціації кіноіндустрії України, кураторка проєкту в Україні НАТАЛІЯ ЛІБЕТ.

Зазначемо, окрім обговорення важливих тем для зайнятих в індустрії молодих фахівців у рамках проєкту провели аналіз сценаріїв міжнародними експертами. Ними ж було надано аналіз ринкових шансів проєкту фільму, який розглядався досвідченими фахівцями.

«Школа молодого продюсера - як ковток свіжого повітря «кіноіндустрії», адже в часи, коли немає особистої змоги відвідувати фестивалі та воркшопи, нам надали можливість вдосконалити свій проєкт та отримати новий досвід, що вкрай важливо для молодого продюсера. Я хочу подякувати нашому куратору, Юлеку, який місяць працював з нами розвивав і вдосконалював проєкт, за всі відгуки і коментарі міжнародних експертів, адже це унікальна можливість якнайкраще представляти свій майбутній фільм на міжнародному ринку», - сказала продюсерка Evos Film ОЛЬГА МАТАТ.

Не зважаючи на те, що інколи виправлень було багато, а коментарі часом досить різькі продюсери все ж вдячні засновнику та куратору заходу, адже після виправлень та зауважень Юлека Кеджірського кінопроєктом ставали більш об'ємними та змістовними.

«Школа молодого продюсера стала одним з найдивовижніших й неймовірних заходів цього року для мене. На момент, коли я подавав свій запит на участь, вважав, що вже досить багато чого знаю, але щось нове напевно отримаю. Проте з першого ж листа від Юлека я зрозумів, що це буде щось зовсім інше, по-новому, глибоко, корисно та цікаво. Протягом місяця я відправляв Юлеку файл з аутлайном проєкту і вже наступного дня отримував відповідь, де було дуже багато виправлень червоною ручкою, як у школі. Тоді я зрозумів, ми прийшли вчитись, а що може бути кращим ніж вчитись у такого майстра як Юлік? Крок за кроком, абзац за абзацем, цифра за цифрою, кожного разу ми з командою ставали сильнішими. Часом бувало важко, щось викликало обурення у мого режисера та сценариста, але кожного разу у нашого проєкту з'являлися нові грані», - прокоментував участь у «Школі молодого продюсера. Місце зустрічі – Київ» продюсер JOYFILMS ОЛЕКСАНДР ОМЕЛЬЯНОВ.

Крім того, учасники проєкту відмітили й неймовірну витримку іноземного куратора, адже за браком часу учасники не завжди встигали належним чином адаптувати свої проєкти, тож Юлеку Кеджірському часом доводилося долати бар'єри перекладу. Фіналісти Школи й досі не можуть забути три найбільш насичених корисною інформацією дня у компанії справжніх професіоналів, які ділилися своїми кейсами та давали чек-листи на майбутнє.

Читайте також:

Інтерв'ю

Валентин Васянович: «Питання збереження державної підтримки для кіно найактуальніше»

До виходу на екрани українських кінотеатрів фільм «Атлантида» Валентина Васяновича вже взяв участь у півсотні кінофестивалів у різних куточках світу та отримав приз на кінофестивалі у Венеції, а ще стрічка боротиметься за «Оскар». Понад десяток кінофорумів ще чекають стрічку попереду. Про перепустку на фестивалі класу А, очікування від прокату «Атлантиди» на батьківщині, нового українського героя, документальний підхід до фільмування, нову стрічку «Відблиск» і головні виклики для кіногалузі режисер розповів у ексклюзивному інтерв’ю VGL cinema.

24.09.2020
об 14:47

Інтерв'ю

Михайло Іллєнко: «Викласти весь архів «Відкритої ночі» у загальний доступ неможливо, але нам під силу зробити дещо цікавіше»

Один клік – і повне занурення у віртуальний космос. Пливучи зоряним небом, розглядаємо зображення навколо себе, поринаємо у сферичні відео. У них прихильники кінофестивалю «Відкрита ніч» впізнають сюжети стрічок, які точно бачили в різні роки, сидячи просто неба та насолоджуючись коротким метром режисерів, які попри юний вік подають великі надії. Сьогодні ми знаємо, що колишні дебютанти виправдали очікування й продовжують фільмувати та отримувати визнання від журі кінофестивалів по всьому світу. Однак перший свій кіноприз вони отримали саме на «відкритій ночі», яка нині вирішила розширити свої горизонти й підкорити онлайн-всесвіт з новим проєктом «Відкрита ніч. Зоряний прискорювач». Звісно, VGL сinema не міг оминути увагою інновації, тож з перших вуст автора «Зоряного прискорювача», режисера та ініціатора кінофестивалю для студентів-режисерів Михайла Іллєнка ми дізналися, як народилася така цікава ідея, як вона працюватиме на практиці та епізоди яких фільмів побачимо у віртуальному світі «Відкритої ночі».

25.09.2020
об 12:40

Новини

Дивіться церемонію відкриття 11-го ОКМФ на vglcinema.com!

З 25 вересня до 3 жовтня відбувається грандіозна подія у світі кіно -  11-й Одеський міжнародний кінофестиваль. Вперше за свою історію він проходить в онлайн-режимі. Урочиста церемонія відкриття розпочнеться сьогодні, 25 вересня, о 19:00. Подивиться її в інноваційному онлайн-форматі можна буде на нашому сайті.

25.09.2020
об 13:50