Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

В Україні створять онлайн-базу локацій для зйомок

28.10.2020
об 14:14

Такий реєстр дозволить розширити географію фільмування в нашій державі та поліпшить співпрацю з іноземними продакшнами.

 В Україні з’явиться стандартизована онлайн-база локацій для фільмування. Її створенням займається Українська кіноасоціація за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ). До її створення запрошують долучитися всіх учасників національної кіноіндустрії. Ресурс допоможе поліпшити промотування України на міжнародному ринку  як зручної та ефективної локації для зйомок.

Планується, що в стандартизованій базі будуть об’єднані всі існуючі та потенційні знімальні майданчики країни, де можна буде детально оглянути природні й культурні об’єкти, інтер’єр приміщень. База матиме зрозумілий інтерфейс, доступна можливість обрати місце для зйомок за окремою категорією та запитом.

«Програма КЕУ системно підтримує створення необхідних умов для посилення міжнародної конкурентоспроможності індустрії зі створення аудіовізуального контенту України. Серед іншого, це передбачає надання інформації про українські кінолокації та високоякісні команди фахівців для створення повнометражних фільмів, серіалів, відеокліпів, анімації, а також послуги постпродакшену. Ми раді початку співпраці з Українською кіноасоціацією для наповнення бази даних кінолокацій України інформацією, необхідною для міжнародних фільммейкерів та посилення іміджу України як привабливої креативної дестинації», – сказав керівник напрямку з підтримки конкурентоспроможності секторів Програми «Конкурентоспроможна економіка України» КАРЕН ІСААКЯН.

Також завдяки єдиній базі таких майданчиків буде відбуватися спрощення взаємодії іноземних продакшнів з Україною та залучення більшої кількості міжнародних партнерів для зйомок у нашій державі. Усе це стимулюватиме розвиток локального локейшн-скаутингу та формування екосистеми навколо таких місць. Також географія зйомок в Україні розшириться та будуть запроваджені стандарти щодо роботи з локаціями. І все разом це сприятиме розвитку кіноіндустрії нашої держави.

Джерело:  ФБ-сторінка Української кіноасоціації.

 

Читайте також:

Новини

КіноКалендар: 7 фактів про фільм «Чудова сімка»

23 жовтня 1960 року відбулася прем'єра фільму «Чудова сімка», головні ролі в якому виконали відомі актори Юл Бріннер, Стів Макквін, Горст Бухгольц, Чарлз Бронсон, Джеймс Коберн, Роберт Вон, Елай Воллак та Бред Декстер. У день 60-річчя цього легендарного вестерну ми вирішили згадати найцікавіші факти, пов'язані з його фільмуванням.

23.10.2020
об 12:12

Новини

Екс-учасники «Танців з зірками» повернуться, щоб запалити паркет

Сьогодні на глядачів каналу «1+1» чекає особливий випуск «Танців з зірками». На паркет вийдуть не пари, а тріо. До кожного дуєту приєднаються зіркові учасники минулих сезонів. Ми вже знаємо, який склад тріо буде в 9 епізоді, а на балконі їх зустрічатиме Олексій Потапенко з сином Андрієм.

25.10.2020
об 13:49

Новини

У Голівуді планують зняти два фільми про Бі Бі Кінга

В одній зі стрічок музиканта гратиме Венделл Пірс, в іншій, скоріш за все, – Канан Томпсон. Обидві кінокартини матимуть драматичний сюжет, однак тільки одна матиме сценарій найбільш наближений до реальності.

26.10.2020
об 16:15

Новини

З'явився новий подкаст для медійників «У мене було!»

Розповіді про досвід, обговорення проблем індустрії аудіовізуального контенту та роботи креативного продюсера загалом – усе це тепер можна почути на спеціальному подкасті.

28.10.2020
об 13:13