Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

В Україні проведуть перший Форум сценаристів

21.09.2021
об 17:31

Стрімкий розвиток медіаіндустрії диктує нові вимоги як до контента, так і до роботи сценаристів. Взаємодію найважливіших ланок виробничого процесу та зміни, які відбуваються у сучасній індустрії кіно та телебачення, обговорять на першому Форумі сценаристів, який відбудеться у Києві 2 листопада. Захід організовує кінокомпанія Star Media разом з Українською телевізійною академією та Гільдією сценаристів.

 

Будь-який фільм або серіал починається з ідеї та сценарію. Яким буде кінцевий продукт, наскільки актуальна та оригінальна його тема, чи знайде вона свого глядача та чи стане проєкт успішним – відповіді на всі ці запитання формуються вже на перших етапах.

Нова реальність, в якій живе світ, вимагає нової якості контенту та задоволення все більш вибагливих та різноманітних смаків аудиторії. Щоб рухатися далі, треба реагувати не лише на запити традиційного кіно та телебачення, але і на стрімінгові платформи, які активно розвиваються та мають власні контентні особливості та вимоги до сценаріїв. Світові тренди стосуються і вітчизняного медіа ринку: українські сценаристи мають працювати у міжнародному контексті та реагувати на нові підходи до контенту.

За словами організаторів, перший Форум сценаристів збере разом ключових гравців ринку та започаткує серію профільних заходів для підвищення кваліфікації сценарної спільноти, її статусу, налагодження прямого діалогу між замовником і сценаристом та ознайомлення зі світовим досвідом.

 

Головною метою Форуму є організація регулярних зустрічей та дискусій сценаристів для:

  • формування професійної спільноти сценаристів, обговорення проблем сценарної спільноти і шляхів їх вирішення;
  • налагодження співпраці з представниками інших творчих спільнот: продюсери каналів, продакшенів, режисери, актори тощо;
  • підвищення статусу сценариста та сценарію як важливої складової частини знімального процесу;
  • співпраця з державними органами в галузі культури та кіно від імені спільноти сценаристів України;
  • проведення культурних та освітніх заходів, спрямованих на підвищення кваліфікації сценаристів.

 

Теми першого Форуму сценаристів:

  • запуск серії профільних заходів для сценарної спільноти;
  • налагодження прямого діалогу між замовником та сценаристом;
  • ознайомлення сценаристів з найуспішнішими міжнародними проектами 2020-2021 років.

 

Більш детальна програма стане відома ближче до дати проведення Форуму, який відбуватиметься 2 листопада у конференц-залі Unit.Core інноваційного парку «UNIT.City», що у Києві. Взяти участь у заході можна за попередньої реєстрації, яка є обов'язковою.

Також,  для всіх гостей в рамках Форуму буде проведено автограф-сесію від президента Гільдії сценаристів Андрія Бабіка. Він презентує свої книги «Сценаристів у нас нема!» Роздуми про неіснуючу професію» і «Ази переговорів для сценаристів... і не тільки».

 

Джерело: Пресслужба Star Media

Читайте також:

Статті

Акторська майстерність: Інтенсив «Я – актор. Нові обличчя» у Дніпрі

14 акторів із Дніпра вправно впоралися з першим етапом відбору від проєкту Star Media School, що проходить за підтримки Українського культурного фонду. Під час онлайн-блоку вони показали себе якнайкраще, тож потрапили на триденний інтенсив «Я – актор. Нові обличчя». У перший день учасники познайомилися з акторкою Ларисою Яценко, яка провела для них тренінг, що включав у себе серію вправ, а також розібрала сцени, які вони гратимуть під час роботи з режисером Романом Бровко.

26.08.2021
об 21:20

Статті

Робота з режисером: Інтенсив «Я – актор. Нові обличчя»

Триденний інтенсив «Я – актор. Нові обличчя» від Star Media School добіг кінця в Запоріжжі та Дніпрі. Нагадаємо, безкоштовний для акторів проєкт втілюється в життя за підтримки Українського культурного фонду. Коучі, серед яких акторка Лариса Яценко, режисер Роман Бровко та кастинг-директорка Ірма Царьова вже встигли побувати в Дніпрі та Запоріжжі. Далі на них чекають слухачі онлайн-лекцій у Львові та Одесі. VGL cinema вже спілкувався з акторкою Ларисою Яценко, яка пояснила свою мету та принципи роботи із «Новими обличчями». Що ж учасники інтенсиву роблять на зустрічах з режисером Романом Бровко, ми також дізналися з перших вуст.

01.09.2021
об 11:16

Новини

Експедиція за Київське море: Міжнародний проєкт «ШТТЛ»

Готуючись до подорожі, мандрівники розглядають мапу місць, які мають намір відвідати та відчути ногами. Ми ж, перед тим як вирушити на знімальний майданчик, розглядаємо презентацію проєкту. В око відразу впадає мапа локації, схематично вона схожа на знак нескінченності. Саме в ній щоразу, як глядачі по всьому світ у натискатимуть на play, існуватимуть герої фільму «ШТТЛ», на знімальний майданчик якого ми збираємось.

03.09.2021
об 10:48

Інтерв'ю

Дмитро Мінзянов: «Ми обираємо теми з чітко вираженим українським характером»

Нестандартні сюжети, іронія, нові для українського ринку жанри та підтримка молодих режисерів – усе це про кіно від Kristi Films, яка є партнером міжнародної компанії Star Media. Зняті ними за 5 років фільми – короткометражні «Порядна львівська пані», «Випуск’97», Mia Donna, повнометражні «Погані дороги», «Безславні кріпаки» та інші – уже завоювали і професійні відзнаки, і прихильність глядачів. А «Погані дороги», тріумфувавши на низці кінофестивалів, цього року отримали ще й головну нагороду українських кінематографістів – «Золоту Дзиґу». Про те, як у се починалось, партнерство зі Star Media, розвиток компанії та нові фільми «Королі репу» і « Дон Жуан із Жашкова», які готуються до виходу на великі екрани, VGL Cinema поспілкувався з керівником кінокомпанії Kristi Films Дмитром Мінзяновим.

09.09.2021
об 11:05

Новини

Star Media запускає власний онлайн-кінотеатр LAVA у партнерстві з OTTera

Компанія Star Media підписала договір про співпрацю з американським лідером у розробці та адаптації новітніх передових технологій – компанією OTTera. Партнерство передбачає розширення можливостей перегляду контенту Star Media для аудиторії по всьому світу шляхом запуску власного онлайн-кінотеатру LAVA для Smart TV, мобільних телефонів і планшетів.

08.09.2021
об 11:44

Новини

Подорожі не виходячи з дому: Новий телеканал про мандри Україною та світом UTRAVEL

Вже тиждень на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ працює UTRAVEL від FILM.UA Group і Star Media. Мовник розповідає глядачам про туризм, подорожі та пригоди. Тревел-канал у розважально-пізнавальному форматі популяризуватиме мандрівки Україною як для співвітчизників, так і для іноземців.

18.09.2021
об 10:47