Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

В Україні проведуть Форум для кастинг-директорів

10.07.2020
об 12:12

Така подія відбуватиметься в нашій країні вперше. Онлайн-проєкт з елементами освітньої програми проведуть у партнерстві з Українською асоціацією кастинг-директорів та за підтримки УКФ.

В рамках масштабного проєкту для акторів пройде лекторій; для кастинг-директорів, які вже працюють на ринку влаштують серію освітніх заходів; для тих, хто тільки хоче спробувати себе у цій професії – практичний курс. Захід триватиме чотири місяці. Один з блоків відбудеться в рамках кінофестивалю «Молодість». Участь для всіх охочих – безкоштовна. Підсумки роботи, як і презентацію результатів, оприлюднять в жовтні.

Розпочнеться подія – 14 липня о 16:00. Для участі у Форумі необхідна реєстрація. uacd.com.ua/lectures.

«Спільнота кастинг-директорів України налічує приблизно 100 фахівців. Вони працюють з телеканалами, великими студіями, середніми та малими продакшенами тощо. При цьому, вони прослуховують від 6 000 до 12 000 українських акторів усіх рівнів кваліфікації. Певним чином ці люди впливають і формують український аудіовізуальний продукт», — говорить кастинг-директор, співзасновник Форуму кастинг-директорів ПАВЛО МАКАРЧЕНКО.

Перша зустріч асоціації відбулась у грудні 2019 року.

«Тоді були публічно озвучені проблеми самими спеціалістами у цій сфері. У розробці проєкту ми багато в чому послуговувались даними, отриманими на цій зустрічі», — коментує кастинг-директор, співзасновниця Форуму та Української асоціації̈ кастинг-директорів ОЛЬГА ЛЮБАРОВА.

Під час Форуму обговорять такі теми:

-  відсутність стандартів роботи для цієї професії,

-  відірваність від міжнародного контексту,

-  не завжди чітка взаємодія «складових»: директорів, продюсерів, режисерів та акторів.

Учасники зможуть почути українських та зарубіжних кастинг-директорів, думки та ідеї режисерів Ахтема Сеітаблаєва, Нарімана Алієва, Марини Степанської, продюсера Володимира Яценко та ще багатьох професіоналів кіноіндустрії. Захід розпочнеть із зустрічі з кастинг-директором та учасницею ICDN Ненсі Бішоп з Чехії. Тема її вокршопа: «Як українському актору потрапити в міжнародний проєкт».

Онлайн-лекторій проводитиметься для акторів з 14 липня по 6 серпня.

Освітні заходи для кастинг –директорів відбудуться в рамках кінофестивалю «Молодість» з 25 по 28 серпня.

Для тих, хто планує опанувати цю професію у серпні проведуть відбір на навчання, а сам курс стартує 15 вересня та триватиме протягом місяця. Дізнатись більше про проєкт та Форум можна на сайті та фб-сторінці Української асоціації кастинг-директорів.

 

Джерело: uacd.com.ua

Читайте також:

Новини

В Україні знімуть фільм про Валерія Лобановського

Байопік матиме назву «Наставник». Події стрічки розгортатимуться у 1970-х роках минулого століття, коли Валерій Лобановський був тренером київського «Динамо». У 1973 році він очолив футбольну команду, а вже через два роки «Динамо» виграло Кубок Кубків та Суперкубок УЄФА.

08.07.2020
об 17:14

«Молодість»: Фестиваль з 50-річною історією і амбіційними планами
Події

«Молодість»: Фестиваль з 50-річною історією і амбіційними планами

7 липня у Fedoriv Hub відбулася перша пресконференція нового 49-го сезону київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». Він пройде з 22 по 30 серпня і відкриється українською картиною Дарії Онищенко «Забуті».

08.07.2020
об 16:07

Новини

Скарлетт Йоганссон передасть естафету Чорної Вдови

Скарлетт Йоганссон, яка зіграла Чорну Вдову в серії екранізацій коміксів Marvel, передасть естафету своїй колезі по однойменному фільму Флоренс П'ю. Про це розповіла в інтерв'ю виданню Empire Online режисерка стрічки Кейт Шортланд.

09.07.2020
об 18:03