Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

В Україні покажуть «Нове німецьке кіно»

18.09.2020
об 13:21

Познайомитись ближче з роботами німецьких режисерів можна вже буде в середині жовтня. У програмі фестивалю шість картин, більшість з яких була представлена на Берлінському кінофестивалі.

 

У Києві з 15 по 21 жовтня пройде щорічний фестиваль «Нове німецьке кіно». Проводиться він вже 26 раз. До програми увійшли нові стрічки сучасних німецьких режисерів, які були відзначені призами Берлінського фестивалю та показані в його основній програмі.

Відкриє захід мелодрама «Ундіна» - історія сучасної русалки від Крістіана Петцольда. Дія відомої історії відбувається в наші дні.

Так, глядачі побачать сучасну інтерпретацію роману Альфреда Дебліна - драму «Берлін Александерплац» Бурхана Курбані. Головний герой - нелегальний мігрант із Західної Африки під впливом обставин вливається до підпільного світу Берліну.

У програмі також драма «Руйнівниця системи» від режисерки Нори Фінгшайт. Це історія 9-річної дівчинки – важкої непередбачуваної дитини, якій не можуть дати раду ані матір, ані органи соціальної опіки.

Драма «Мій кінець. Твій початок» режисерки Маріко Міногуті на прикладі трагічної історії стосунків пари закоханих досліджує поняття теорії відносності та дежавю.

Трилер Міхаеля Хербіга «Повітряна куля» розповідає реальну історію, яка трапилася наприкінці 70-х: дві сім'ї, намагаючись втекти зі Східної Німеччини, вирішують перетнути кордон на саморобній повітряній кулі.

На фестивалі знайшлося місце і комедіям. Так, стрічка Зенке Вортманнa «Ім'я» розповідає про подружню пару університетських снобів, які вирішили організовати сімейне застілля. Все проходить спокійно, поки молодший брат дружини не оголошує, що його подруга скоро народить хлопчика, якому вже придумали ім'я – Адольф.

 

Всі фільми демонструватимуться мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Фестиваль проходитиме у кінотеатрі «Жовтень». Окрім Києва, покази пройдуть у Маріуполі, Харкові, Дніпрі, Львові, Чернівцях та Одесі, дати та місця проведення уточнюються.

Кіноогляду проводиться Goethe-Institut в Україні спільно з компанією «Артхаус Трафік».

 

Джерело: Пресслужба «Артхаус Трафік»

Читайте також:

Новини

14 вересня відбудеться прем’єра серіалу «І будуть люди»

Сьогодні, 14 вересня, о 20:15 на телеканалі «СТБ» відбудеться довгоочікувана прем’єра серіалу «І будуть люди». Цей проєкт є екранізацією епохального роману Анатолія Дімарова.

14.09.2020
об 16:28

Новини

Алла Мазур надихає жінок новим образом

Сьогодні, 16 вересня, в ефірі «Сніданку з 1+1» ведучі Руслан Сенічкін та Людмила Барбір першими привітали Аллу Мазур з днем народження. Нещодавно в телезірка під час фотосесії для одного з видань вразила всіх новою зачіскою та стильним образом від українських дизайнерів.

16.09.2020
об 13:27

Новини

На 11-му ОКМФ відбудуться онлайн-заходи для кінопрофесіоналів

З 29 вересня до 2 жовтня в межах секції Film Industry Office 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю відбудуться онлайн-заходи для кінопрофесіоналів. Їх ціль - підтримка та розвиток української індустрії кіно та міжнародне просування українського кінематографа.

17.09.2020
об 18:37