Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

В Україні обговорять перспективи ринку кінопрокату

15.09.2020
об 11:48

Прямий ефір, присвячений питанням кінопрокату в Україні, проведуть 18 вересня. Спікери обговорять ризики та перспективи ринку. Присутні зможуть почути менеджерів кінотеатрів та кінодистриб’юторських компаній. Організатори заходу – Українська кіноакадемія та онлайн-платформа для аудіовізуального сектору DzygaMDB.

Під час вебінару на тему: «Кінопрокат: стан, ризики та перспективи», експерти розкажуть, як карантин вплинув на їхню діяльність та до яких наслідків призвів, як змінився профіль роботи, яка нинішня ситуація з кінотеатральним бізнесом в Україні порівняно із зарубіжним досвідом та поділяться своїми прогнозами щодо подальшої долі кінопрокату в країні. Модеруватиме розмову співзасновниця DzygaMDB та виконавча директорка Української кіноакадемії Анна Мачух. Серед спікерів:

- Людмила Горделадзе – кіноменеджерка та членкиня Ради з державної підтримки кінематографу;

- Дмитро Деркач – співзасновник мережі кінотеатрів «Планета Кіно»,

- Роман Романчук – СЕО мережі кінотеатрів Multiplex,

- Вероніка Ясінська – директорка кінодистриб'юторської компанії «Вольга Україна».

Прямий ефір відбудеться 18 вересня на Facebook-сторінці онлайн-платформи DzygaMDB о 19:00.

 

Джерело: Українська кіноакадемія

Читайте також:

Новини

KYIV MEDIA WEEK Special-2020: Як боротися з фейками?

15 вересня з 15.20 до 16.10 в рамках KYIV MEDIA WEEK Special відбудеться панельна дискусія «Новини, фейки, маніпуляції, а також місце позитивної інформації в інформаційних програмах». Вона виконується за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

09.09.2020
об 12:27

Новини

Проєкт ARTS&RIGHTS оголошує збір живих історій

ARTS&RIGHTS починає збір живих історій для документальних продуктів та адвокаційних кампаній. Зібрані в базі історії стануть основою для майбутніх фільмів, телесюжетів, подкастів, публікацій, проєктів, створених на перетині документалістики та активізму. А також для нетворкінгу, організаційної, фандрейзерської та продюсерської підтримки. Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

11.09.2020
об 14:23

Новини

Фантастичний фестиваль Best Sci-Fi: Де можна побачити

Цей тиждень обіцяє бути цікавим та насиченим. Одночасно в декількох великих містах України розпочинається цікавий захід, під час якого глядачі зможуть побачити науково-фантастичні стрічки від режисерів з США, Канади, Іспанії, Англії та Польщі. Фільми демонструватимуться в українському перекладі.

14.09.2020
об 12:23

Новини

14 та 15 вересня приєднуйтеся до KYIV MEDIA WEEK

У понеділок, 14 вересня, о 10:00, в онлайн-форматі розпочався довгоочікуваний KYIV MEDIA WEEK Global Marathon. Не пропустіть найцікавіші заходи!

14.09.2020
об 11:45