Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

В Україні лише два дні показуватимуть документальний фільм «Байконур. Вторгнення»

16.10.2020
об 14:44

Небезпечна подорож до бази, на якій знаходяться російські військові та ракети. Перехід через пустелю під палючим сонцем та з мінімумом їжі. Історія пригоди дослідника та оператора, а також те, що вони знайшли на космодромі.

 

Найближчим часом в Україні відбудеться світова прем’єра  документальної стрічки «Байконур. Вторгнення». Фільм про те, як дослідник Дмитро Громов та оператор Ангел Ангелов вирушили у небезпечну експедицію. Вони таємно потрапили на закритий військовий об’єкт – космодром Байконур у Казахстані. Зараз це «територія» Російської Федерації. Героям потрібно подолати 50 км пустелі, аби потрапити до закритого ангару і побачити, що там знаходиться. Герої – не актори і не виконують роль, а демонструють реальність того, що зараз відбувається на космодромі, як їм вдалося обійти охорону та чи витримали вони марш-кидок по пустелі під час спеки. На двох у них було лише 4 літри води та декілька банок консервів. Після зйомок команда проєкту 2 роки працювала над фільмом і нині готова презентувати свою роботу.

«Байконур. Вторгення» - це новий проєкт DGTL RLGN  та команди Insiders Project. Це не перший їхній досвід роботи в екстремальних умовах. Так, раніше була відзнята програма, де автори продемонстрували всі таємні закутки столиці України, побували на найвищих будівлях міста, найглибших тунелях. Ще одна їхня робота – повнометражна стрічка про Чорнобиль.

Прем’єра стрічки «Байконур. Вторгнення» відбудеться в рамках фестивалю Kharkiv MeetDocs, який розпочинається 26 жовтня. Фільм дві доби буде доступний для перегляду з будь-якої точки України.

Читайте також:

Новини

Креативна документалістика: Прийом заявок на IDFA 2020

Docudays UA другий рік поспіль організовує українську делегацію на головний європейський фестиваль документального кіно в Амстердамі. До участі на IDFA запрошуються повнометражні проєкти в жанрі креативної документалістики, що перебувають на різних стадіях виробництва. Серед усіх поданих заявок оберуть лише 5 проєктів.

13.10.2020
об 13:45

Новини

Основна програма Київського тижня критики

З 22 по 28 жовтня в столичному кінотеатрі «Жовтень» можна буде подивитися стрічки 4-го Київського тижня критики. До міжнародної програми фестивалю увійшли фільми з Канн, Берліну, Венеції та Сан-Себастьяна.

13.10.2020
об 15:48

Новини

«Дні доступного кіно» - перший фестиваль для глядачів з порушеннями зору або слуху

Перший в Україні фестиваль «Дні доступного кіно» відбудеться з 26 по 31 жовтня. Проходитиме він у зручному онлайн-форматі. Протягом тижня всі фільми програми, адаптовані для незрячих або нечуючих людей, знаходитимуться у вільному доступі.

15.10.2020
об 13:39

Новини

Розпочався кіномарафон нового німецького кіно

Упродовж тижня триватиме фестиваль «Нове німецьке кіно». Для глядачів організатори підготували 6 фільмів, переважна більшість – драми. Майже всі стрічки демонструвались та були відзначені на Берлінському кінофестивалі.

15.10.2020
об 17:41