Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

В Україні комедійний бойовик «Мій шпигун» став лідером касових зборів

08.07.2020
об 11:14

Ми довго чекали на відкриття відчизнянних кінотеатрів і 2 липня це сталося - відновили свою роботу майже всі майданчики. Попри не багатий на прем'єри репертуар під час вікенду 4 - 5 липня українці все ж таки відвідали темні зали та подивилися кіно на великому екрані. Наведені нижче розрахунки показують, як вплинули вподобання глядачів на рейтинг фільмів та прибуток кінотеатрів.

Нагадаємо, для тих кінотеатрів, які відновили свою роботу, обов’язковим є дотримання таких загальних правил:

- заповнюваність залів не більше ніж на 50 %;

- розміщення глядачів у шаховому порядку з вільними місцями між кожним глядачем;

- носіння масок відвідувачами та співробітниками.

Варто зауважити, що в кінотеатрах Києва останній сеанс мав завершуватися не пізніше 22:00, але від цього вирішили відмовитися вже 6 липня.

Отже, сумарний прибуток кінотеатрів з четверга по неділю (з 02.07.20 по 05.07.20 відповідно) становив трохи менше 3 мільйонів гривень. Шість місць з першої десятки зайняли касові хіти минулих років, проте на верхівці чарту опинилися новинки прокату.

Найбільше (653 тис. гривень, або $ 24 тис.) у 123 кінозалах зібрав комедійний бойовик «Мій шпигун», орієнтований на сімейну аудиторію. Сеанси відвідали 6 886 осіб.

488 тис. гривень, або $ 18 тис., у 87 кінозалах взяв на старті трилер «Втеча з Преторії». Стрічку з Деніелом Редкліффом у головній ролі подивилися за перші чотири дні 4 702 людини. І замикає першу трійку трилер «Вбивства за листівками». Екранізація однойменного роману заробила 404 тис. гривень, або $ 15 тис. З четверга по неділю на нього було продано 4 047 квитків.

Дві наступні позиції дісталися кінокоміксу «Темний лицар: Відродження легенди» (202 тис. гривень у 43 кінозалах) і «Вартові галактики. Частина 2» (199 тис. у 67 кінозалах). Шостим став пригодницький блокбастер «Пірати Карибського моря: Помста Салазара» (197 тис. гривень теж у 67 кінозалах).

З фільмів березневого репертуару кінотеатрів у першу десятку пробилися тільки «Джентльмени» Гая Річі. Формально 23-й вікенд прокату приніс 173 тис. гривень із загальною касою 77,14 млн гривень, або $ 3,08 млн.

 

Джерело: kinobusiness.com

Читайте також:

Новини

Адаптивний карантин: Кінотеатрам дозволили відновити роботу

Кабінет Міністрів України підтримав ініціативу Міністерства охорони здоров’я і вніс зміни до постанови, якою регламентується карантин. Зокрема, передбачається заборона роботи кінотеатрів до 1 липня, а з 2 липня вони отримують дозвіл на роботу.

26.06.2020
об 10:45

6 липня в кінотеатрах України стартує показ стрічки «Думай як пес»
Новини

6 липня в кінотеатрах України стартує показ стрічки «Думай як пес»

Сімейна комедія «Думай як пес» знята режисером Джилом Джангером. Вона розповідає про юного генія Олівера і його улюбленого песика Генрі.

05.07.2020
об 17:57

Цього літа у кінотеатрах України покажуть «Рейв»: Таємна вечірка, халепа, дівчата і багато адреналінової музики
Новини

Цього літа у кінотеатрах України покажуть «Рейв»: Таємна вечірка, халепа, дівчата і багато адреналінової музики

Тихе провінційне містечко у Шотландії, два товариша і нудне буденне життя. Епідемія рейву і божевільних наркотичних вечірок десь там, далеко і поза законом.

07.07.2020
об 16:53