Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

В Україні адаптують шоу The Masked Singer

03.07.2020
об 13:33

На телеканалі «Україна» розпочався підготовчий етап роботи над новим проєктом «Маска». Це ігрове шоу, де зірки діляться на дві команди і задача кожної з них – здогадатись, хто із колег ховається під незвичним костюмом. Проєкт – адаптація шоу The Masked Singer, формат якого вигадали у США. В Америці це шоу шалено популярне, там йдуть зйомки вже четвертого сезону. Україна стала 30-ю країною, яка адаптує цей формат.

Креативна команда «України» зацікавилась форматом The Masked Singer ще у минулому році. Кілька місяців витратили на дискусії щодо адаптації версії.

«Ми подивилися американську версію і відразу звернули увагу, що шоу надзвичайно барвисте, легке. Проте очевидного розуміння того, як його можна адаптувати в Україні, на той момент у нас не було. Хоча запит правовласнику формату, компанії Fremantle, ми відправили. Цього ж року, перед карантином, я їздила в Німеччину, де якраз йшла активна промокампанія нового сезону The Masked Singer. І я подивилася на це шоу не очима продюсера, а очима потенційного глядача. Воно мене настільки зацікавило, що, повернувшись в Україну, поділилася своїми враженнями з колегами. Це був той випадок, коли ми вирішили не заходити на 35-й етап якихось дискусій, а в дуже вузькому колі за добу ще раз обговорили формат та прийняли вольове рішення – купувати!» – розповіла директорка каналу «Україна» Вікторія Корогод.

Правовласник формату, компанія Fremantle зазначила, що шоу зацікавило багатьох українських мовників, але саме канал «Україна» став тим, хто буде створювати «Маску».

«Ми раді, що нашим партнером по шоу «Маска» у вашій країні став канал «Україна». За право виробляти цей формат в Україні розгорнулася справжня битва між різними мовниками, але саме канал «Україна» з самого початку проявив максимальну рішучість і націленість зробити проєкт, що в підсумку і привело його до перемоги», – зазначив виконавчий вице-президент з комерційних і бізнес питань компанії Fremantle Тоні Стерн.

Наразі на каналі триває процес голосових проб.

«Очікування у нас дуже амбіційні. Минулого року канал знову зайшов на територію шоу, тоді ми спробували формат смарт-шоу «Дивовижні люди». А зараз ми дійсно щиро віримо в те, що наше нове музичне шоу допоможе відчути радість життя всім нашим глядачам, буде цікавим і жінкам, і чоловікам, різних вікових категорій», - сказала Вікторія Корогод.

Джерело: kanalukraina.tv

Читайте також:

У телеканала «Україна» найбільший рейтинг довіри серед глядачів
Новини

У телеканала «Україна» найбільший рейтинг довіри серед глядачів

Такі дані оприлюднив ресурс MEDIA PARTNERSHIP BUYING, посилаючись на дослідження, проведені Gradus Research – спеціального додатку для проведення соціологічних досліджень в смартфоні.

02.07.2020
об 11:08

Новини

Довгоочікувані серпневі прем'єри можуть скасувати

Існує велика ймовірність того, що великі голлівудські кіностудії можуть відмовитися від серпневих прокатних графіків своїх фільмів, серед яких є кілька стрічок зі значними виробничими бюджетами. З посиланням на власні джерела видання Deadline зазначає, їх керівництво стурбоване тим фактом, що американська влада знову збирається посилити обмеження через збільшення кількості випадків зараження COVID-19 нового типу.

02.07.2020
об 14:12

Новини

«Сценарний пітчинг»: Продюсери ведуть перемовини зі сценаристами

На минулому тижні відбувся захід, започаткований Українською кіноакадемією та онлайн-платформою DzygaMDB, «Сценарний пітчинг». Ініціатором цього проєкту виступив сценарист Сергій Касторних, який хотів об’єднати своїх колег з різних куточків України та провідних національних продюсерів. Завдяки тому, що ідею підтримали виконавча директорка Української кіноакадемії Анна Мачух та продюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич, автори кращих 40 сценаріїв змогли розповісти в онлайн-форматі про свої ідеї тим, хто має кошторис на девелопмент проєкту.

02.07.2020
об 16:36