Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

В ТУРЕЧЧИНІ ПРОЙШЛИ КІНОПОКАЗИ CINEMAID UKRAINE CHARITY FILM MARATHON

11.04.2022
об 11:31

В Ізмірі (Туреччина) пройшли кінопокази українського кіно в рамках Благодійного кіномарафону на підтримку України CinemAid Ukraine Charity Film Marathon. Марафон – це серія показів українського кіно за кордоном на підтримку України. Усі виручені кошти спрямовують на підтримку Збройних Сил України.

У суботу, 9 квітня, в кінозалі "Ізмір Санат" глядачі побачили стрічку Михайла Іллєнка "Толока" та короткометражні фільми "Анна" Олеся Саніна і "На своїй землі" Олександра Кірієнка. Захід відбувся під патронатом Посольства України в Турецькій Республіці, співорганізаторами події виступили Громадська організація "Об‘єднання українців Ізміра" (Туреччина) та Асоціація "Дивись українське!" (Україна).

Із відеозверненням до глядачів кіномарафону виступили Голова Держкіно Марина Кудерчук та режисер "Толоки" Михайло Іллєнко. З промовами на підтримку України до глядачів звернулись також представник мера Ізміра, екс-міністр культури Туреччини Суат Чаглаян та Голова ГО "Об‘єднання українців Ізміру" Олена Озбек.

Наступний показ благодійного кіномарафону CinemAid Ukraine у Туреччині відбудеться 17 квітня 2022 року в Анталії.

Благодійний кіномарафон ініційований Державним агентством України з питань кіно спільно з Українською кіноакадемією, Асоціацією "Дивись українське", Українською Кіноасоціацією, ГО "УкрКіноФест", ГО "Спілка підприємців теле та кіноіндустрії", ГО "Нарешті", БО БФ "Двері" та ГО "Центр розвитку креативних індустрій".

Джерело фото: Alina Kvitka

Читайте також:

Новини

Український фільм "Мати Апостолів" режисера Зази Буадзе отримав нові нагороди

Французький Cannes World Film Festival визнав фільм кращим у чотирьох номінаціях місяця: "Найкращий фільм", "Найкращий режисер" – Заза Буадзе, "Найкращий композитор" – Роман Григорів та Ілля Разумейко та "Найкращий продюсер" – Дмитро Овечкін. Вже в жовтні фільм буде змагатись за нагороду "Найкращий фільм року".

01.04.2022
об 11:45

Новини

ДОКУМЕНТАЛЬНУ СТРІЧКУ "ЗЕМЛЯ ІВАНА" ПОКАЖУТЬ У ДУБЛІНІ

Документальну стрічку Андрія Лисецького "Земля Івана" покажуть на Ukrainian Film Night в столиці Ірландії – місті Дублін. Усі кошти, зібрані з продажу квитків, будуть направлені в українські гуманітарні та благодійні організації.

07.04.2022
об 18:30