Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

В травні на великі екрани вийде хорор «Нечестивий»

25.03.2021
об 11:37

Від моторошної історії режисера Евана Спіліотопулоса здригнуться навіть найсміливіші глядачі. Станеться це 6 травня, коли в українських кінотеатрах в прокат вийде фільм «Нечестивий».

Маленьке провінційне містечко у Новій Англії сколихнула низка надприродних подій. Один із журналістів береться за розслідування цих незвичайних явищ з надією врятувати власну кар’єру… Проте справа, що мала б принести славу, зовсім скоро перетвориться на жахіття на яву.

 

Джерело: B&H film distribution

 

Читайте також:

Новини

Олександр Ткаченко: «Важливо, щоб механізм кешрибейтів запрацював»

Чи стане Україна привабливим майданчиком для кінематографістів різних країн? Чи можуть українські кіновиробники створювати потужні копродукційні проєкти та співпрацювати з провідними міжнародними компаніями? І чи є вже здобутки на цьому шляху? На ці запитання відповідали учасники пресконференції 11 березня.

15.03.2021
об 17:10

Статті

КіноКалендар: «Діти шпигунів» відзначають 20-річний ювілей

18 березня 2001 року відбулася прем'єра комедійно-пригодницького фільму «Діти шпигунів» режисера і сценариста Роберта Родрігеса. Захоплююча історія двох колишніх секретних агентів Грегоріо та Інгрід Кортес, яких після викрадення невідомим лиходієм рятують власні діти, була із захопленням сприйнята глядачами.

18.03.2021
об 11:24

Анімація

Скоро в українському прокаті «Бджілка Майя 3. Місія «Золоте яйце»

15 квітня на великі екрани вийде сімейна анімація «Бджілка Майя 3. Місія «Золоте яйце». Режисер Ноель Клірі продовжує цикл пригод Майї та її друзів.

22.03.2021
об 13:52

Статті

Кольорові переливи чорно-білого кіно Акіри Куросави

Тяжкі часи прийнято вважати здебільшого чимось поганим, таким, що руйнує спокійний і звичний плин життя. Лише насправді видатна особа може перетворити їх на період найбільшого духовного розвитку і перемоги над власними страхами. Зараз ми захоплюємось японськими технологіями та розвитком країни, де сходить сонце, однак забуваємо, що цьому передували договір про співпрацю з Німеччиною у 30-х роках XX століття, повна розруха після невдалого вибору союзника і надзвичайна сила духу тих, хто зрозумів свою помилку і вирішив змінити хід історії власної держави. Завдяки довгій і безупинній праці звичайних громадян вдалося створити процвітаючу країну.

23.03.2021
об 18:19