Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

Стало відомо, коли «Толока» вийде в прокат

01.07.2020
об 18:06

«Толока» Михайла Іллєнка вийде в широкий прокат 20 серпня. Прем’єра стрічки відбулась ще у березні, однак через карантин глядачі так і не змогли побачити її.

Режисером, сценаристом та співпродюсером фільму став сам Михайло Іллєнко.  В основі фільма – 66 рядків балади Т. Шевченка «У тієї Катерини». Сюжет доповнився, після спілкування режисера з Іваном Миколайчуком та добровольцями і волонтерами АТО. У романтичній баладі наче притчі відтворені драматичні та героїчні епізоди історії України. Кожна подія-випробування руйнує хату Катерини, але дівчина знов і знов підіймає їі з руїн. Лейтмотивом фільму стала авторська версія української народної пісні «Чорні очка, як терен».

«Толока – один із найкращих українських  фільмів, знятих за останнє десятиріччя. Автору вдалось охопити найвизначніші моменти української історії. Хочеться, щоб цей фільм подивилось якомога більше глядачів», –  наголосив генеральний директор компанії Ukrainian Film Distribution Андрій Дяченко.

Першими глядачами «Толоки» ще восени 2019 року стали військовослужбовці та мирне населення сходу країни. Коли фільм почнуть показувати у кінотеатрах – кожні сім гривень з квитка перераховуватимуть фонду «Повернись живим» та спрямовуватимуть на допомогу армії.

«Цей фільм для мене звучить як гімн українського волонтерства. Тому якщо ви колись допомагали армії та Майдану, чи брали участь  в історичних подіях у будь-який спосіб, зможете відчути, що він про вас. Я гарантую, що це кіно не залишить вас байдужими. Саме тому ми погодилися з ним співпрацювати», - відзначив засновник Фонду «Повернись живим» Віталій Дейнега.

Стрічка створена компанією «Іллєнко Фільм» за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Прокатом фільму займається компанія Ukrainian Film Distribution. Промокампанія картини проходить за підтримки Благодійного фонду Ігоря Янковського. Генеральним медіапартнером є телеканал «ICTV».

 

Джерело: Держкіно України

Читайте також:

Новини

Відома нова дата прем’єри фільму «Тесла»

Глядачі побачать біографічну драму «Тесла», головну роль в якій виконує Ітан Хоук, вже 21 серпня. Світова прем’єра фільму відбулась ще у січні на кінофестивалі «Санденс». Планувалось, що 7 серпня стрічка вийде в прокат, але згодом дату релізу перенесли.

30.06.2020
об 16:39

Новини

В українського серіалу «І будуть люди» з’явився тизер

Перша світова війна, революція, прихід радянської влади – на телеканалі СТБ восени презентують історичну сагу «І будуть люди». Екранізація епохального роману Анатолія Дімарова складатиметься з 12 серій.

01.07.2020
об 14:29