Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

В онлайн-каталозі українських локацій новий кінонапрямок

01.09.2021
об 14:55

Нещодавно вийшов оновлений онлайн-каталог українських локацій. Всього до комплексного локейшн-скаутингу увійшло 37 точок, серед яких кіномайданчики Житомира, Хмельницького, Чернівців та Івано-Франківська.

Протягом липня-серпня 2021 року досвідчені локейшн-менеджери дослідили природні красоти Південно-Західної України– зокрема, Бакоту, Субіч, Смотрицький каньйон, Тустань. Також – фортеці, палаци та замки. Наприклад, від таких популярних дестинацій, як замок Паланок і Хотинська фортеця до менш відомих – Вороновицького, Самчиківського, Вишнівецького палаців. Також індустріальні об’єкти: зокрема, завод «Електрон» у Кам’янці-Подільському та навіть футуристичну радіолокаційну станцію «Памір» на вершині гори Томнатик.

Відзняті локації об’єднано в окремий онлайн-каталог, викладений у вільний доступ. А також всі об’єкти додано до загального каталогу українських локацій.

Окрім професійних фотоматеріалів, там подано опис локацій англійською мовою та наведено контакти, необхідні для організації фільмування.

Каталог має зручну навігацію та містить інші корисні дані – основну інформацію про співробітництво з Україною й оптимізовану карту, слідуючи якій можна на власні очі оглянути всі 37 локацій лише за один тиждень, або ж обрати окремі локації та скласти індивідуальний маршрут під свої потреби.

Таким чином, Українська кіноасоціація разом із Держкіно, які сумісно реалізують цей проєкт, продовжують велику системну роботу із міжнародної промоції наших локацій, спрямовану на залучення до нашої держави закордонних знімальних груп.

 

Джерело: Державне агентство України з питань кіно

 

Читайте також:

Новини

Програма Мангеттенського фестивалю короткометражних фільмів 2021

З 23 вересня по 3 жовтня в кінотеатрах України розпочнуться кіносеанси Мангеттенського фестивалю короткометражних фільмів. До програми найбільшого інтерактивного кінофестивалю ввійшло десять стрічок. Українці в п’ятнадцяте приєднаються до глядачів у всьому світі та візьмуть участь у виборі фільму-переможця.

30.08.2021
об 16:12

Новини

1-й Хмельницький кінофестиваль: Дати проведення та програма

Упродовж 10 – 12 вересня відбуватиметься 1-й Хмельницький кінофестиваль. Організатори заходу зазначають, що головні фестивальні події відбуватимуться у Хмельницькому та Кам’янець-Подільському, також кінопокази просто неба пройдуть у містах Шепетівка та Красилів.

30.08.2021
об 15:52

Статті

Робота з режисером: Інтенсив «Я – актор. Нові обличчя»

Триденний інтенсив «Я – актор. Нові обличчя» від Star Media School добіг кінця в Запоріжжі та Дніпрі. Нагадаємо, безкоштовний для акторів проєкт втілюється в життя за підтримки Українського культурного фонду. Коучі, серед яких акторка Лариса Яценко, режисер Роман Бровко та кастинг-директорка Ірма Царьова вже встигли побувати в Дніпрі та Запоріжжі. Далі на них чекають слухачі онлайн-лекцій у Львові та Одесі. VGL cinema вже спілкувався з акторкою Ларисою Яценко, яка пояснила свою мету та принципи роботи із «Новими обличчями». Що ж учасники інтенсиву роблять на зустрічах з режисером Романом Бровко, ми також дізналися з перших вуст.

01.09.2021
об 11:16