Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

В Одесі з’явиться кінотеатр на воді

03.08.2020
об 16:28

Найбільший плаваючий кінотеатр в Україні, ба навіть в Європі, запрацює у найближчі вихідні. Подивитися з яхти чи човна можна буде лише два фільми і тільки упродовж суботи та неділі, 8 і 9 серпня відповідно. Квитки до експериментального закладу роздають безкоштовно.

 

У глядачів кінотеатру на воді є вибір дивитися фільми з берега на шезлонзі чи бути ближче до екрану й спостерігати за перепетіями сюжету з води. Всього у море вийдуть 90 одиниць яхт і човнів. Організатори зазначають, що кіносеанс проводитимуть з урахуванням всіх правил та вимог карантину. Так, на березі дотримуватимуться соціальної дистанції між «кріслами», а на плавзасобі можна буде розміститись компанією з трьох осіб. Показуватимуть  два фільми – комедійну драму «1+1» французького виробництва та ромком «50 перших поцілунків» з Адамом Сендлером та Дрю Беррімор.

Обидва сеанси є безкоштовними, проте, щоб на них потрапити слід заповнити анкету.  З-поміж усіх заявок організатори самі оберуть перших глядачів кінотеатру на воді. Переможці отримають персональні запрошення від ініціаторів заходу, якими є Dtf разом з Iqos та «Планетою кіно».

 

Джерело: DTF Magazine

 

Читайте також:

Новини

Олександр Ткаченко пропонує МОЗ дозволити відкрити кінотеатри в липні

Протягом останніх тижнів власники кінотеатрів мали надію, що отримають офіційний дозвіл на відновлення роботи кінотеатрів, які закрилися у зв'язку з пандемією. І нарешті представники профільних міністерств почали обговорення. Наприклад, міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко пропонує почати відновлювати роботу кінотеатрів з 2 липня.

12.06.2020
об 11:33

Новини

В кінотеатри повернулись «Зоряні війни»

На екрани кінотеатрів США повертаються фільми, прем’єра яких вже відбулась, але вони були шалено популярними серед глядачів. Наразі в Америці працює понад 500 кінотеатрів. Зали відкрити не у всіх штатах, бо у деяких з них діють карантинні заборони через пандемію COVID-19.

13.07.2020
об 14:15

Новини

Церемонію вручення премії Гільдії кінорежисерів переносять

Через карантинні заходи в Америці та пандемію Covid-19 переносяться не тільки релізи фільмів, а й дати вручення нагород тим, хто їх створював. Тож найкращого режисера визначать навесні.

31.07.2020
об 13:17