Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

В Одесі просто неба покажуть чорно-білий фільм у супроводі оркестру

02.10.2020
об 13:10

В межах 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю в місті пройде грандіозний open air кіноперформанс. Проходити він буде на Потьомкінських сходах. Глядачі зможуть побачити фільм, який було знято 100 років тому.

Сьогодні, 2 жовтня, Потьомкінські сходи в Одессі перетворяться на кінотеатр просто неба. Глядачі зможуть побачити німий чорно-білий фільм «Ґолем, як він прийшов у світ». Акомпануватиме зображенню на екрані живий оркестр. Стрічку зняли режисери Карл Бьозе та Пауль Вегенер у 1920-му році. Нині вона вважається провідним зразком раннього німецього експресіонізму. Це фільм жахів, знятий за мотивами єврейської легенди про однойменну глиняну статую, яку оживили за допомогою магії. Дія стрічки відбувається у празькому гетто у XVI ст. За сюжетом, імператор хоче виграти євреїв з міста, мотивуючи це тим, що вони практикують чорну магію. Рабин лев хоче це попередити і єдина можливість – це дійсно звернутись до темних сил. За допомогою демона Астарота він оживляє статую Ґолема, але швидко втрачає контроль над ним.

Диригентом камерного оркестру буде заслужений артист України Ігор Шаврук. Музиканти виконають написаний ізраїльським композитором Бетті Оліверо саундтрек до фільму. Показ відбудеться за підтримки Goethe-Institut Ukraine, початок о 19:30.

 

Джерело: Пресслужба ОМКФ

 

Читайте також:

Новини

Програма останнього тижня «Кіновернісажа просто неба»

Не прогавте останні дні, коли можна не тільки подивитись якісне вітчизняне кіно, а й поспілкуватись з тими, хто його створював або грав головні ролі.

11.09.2020
об 18:37

Новини

П’ятий день 11-го ОМКФ: Перегляд короткого метру, дискусія кінопрофесіоналів та зустріч з легендарним композитором

29 вересня на глядачів 11-го Одеського міжнародного кінофестивалю чекає особливо насичений день. Сьогодні є можливість подивитися не тільки нові стрічки Міжнародного та Національного конкурсів, але й фільми третьої конкурсної програми, а саме - короткометражки. Для кінопрофесіоналів стовідсотково виявиться цікавою робота секції Film Industry Office. Детальна програма фестивалю - на офіційному сайті.

29.09.2020
об 12:12

Новини

11-й ОМКФ: Ольга Сумська увійшла до складу альтернативного журі

11-й Одеський міжнародний кінофестиваль, не зважаючи на вимушений онлайн-формат, продовжує дивувати глядачів новими родзинками. Цього року він вперше запроваджує альтернативне журі, до складу якого увійшли відомі українські блогери.

29.09.2020
об 18:47