Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

В очікуванні прем’єри: Коли на екрани вийде «Фортеця Хаджибей»

04.06.2020
об 14:12
В очікуванні прем’єри: Коли на екрани вийде «Фортеця Хаджибей»

На Одеській кіностудії завершено роботу над повнометражним художнім фільмом «Фортеця Хаджибей». Дружба і кохання, добро і зло, шляхетність та підступ – ці одвічні теми, які споконвіку бентежать людство, порушені в новій стрічці режисера Костянтина Коновалова.

Фільм продовжує прекрасні традиції золотого фонду Одеської кіностудії: чудові костюми й детальний реквізит, динамічний сюжет з фехтуванням і пострілами, коні, вибухи, бойові сцени – глядачі не будуть нудьгувати. Прем’єра фільму, робота над яким тривала з грудня 2018-го  по травень цього року, запланована на жовтень 2020 року.

Події у фільмі відбуваються у XVIII сторіччі. Росія веде війну проти Османської імперії.

Доля зводить в порту Хаджибей чотирьох молодих людей. Це козак Задунайської січі Андрій, який через коменданта останньої турецької фортеці Ахмет-пашу має особисто передати таємну інформацію турецькому султану; красуня Фатіма, донька Ахмет-паші,  якій дивом вдається  уникнути російського полону; грузинський мандрівник Йорам, який привіз до Хаджибея унікальну лозу, щоб виростити виноградник, а ще має старовинний кубок, який обов’язково врятує йому життя, та українська красуня Катря, чий батько, пан Данило, теж у російській темниці. Разом молоді люди розробляють і реалізують відчайдушний план...

Над фільмом працювала команда у складі представників трьох країн: України, Грузії та Туреччини. У ролях знялися Олександр Соколов, Дерен Талу, Іраклій Маруашвілі, Катерина Шевченко, Юрдаер Окур, Олег Симоненко, Олександр Половець, Георгій Делієв, Дмитро Рибалевський, Денис Фалюта, Сюхан Самьєлі, Вячеслав Український, Володимир Міняйло, Ігор Волосовський, Анатолій Дриженко, Ірина Новосьолова.

Джерело: прес-служба проєкту «Фортеця Хаджибей»

Читайте також:

Новини

П’ять українських фільмів, що мають міжнародний потенціал

Днями визначили фільми, що перемогли в конкурсі довгострокової програми підтримки міжнародної промоції українських фільмів proMOTION, розробленої Українським інститутом. За правилами конкурсу, експертна комісія відбирає п’ять кінострічок, які в період з 9 червня по 30 жовтня 2020 року отримають до 150 000 гривень на міжнародну промоцію.

29.05.2020
об 19:38

«Золота Жар-Птиця» прилетіла до саундтреку «Відданої»
Новини

«Золота Жар-Птиця» прилетіла до саундтреку «Відданої»

Поп-діва Тіна Кароль та рок-діва Юлія Саніна здобули нагороду «Золота Жар-Птиця 2020» у номінації «Балада року» за хіт «Вільна», що став саундтреком до фільму «Віддана».

02.06.2020
об 13:42

Визначені переможці міжнародного фестивалю подорожей та мистецтв
Новини

Визначені переможці міжнародного фестивалю подорожей та мистецтв

У Харкові визначилися з переможцями KHARKIV INTERNATIONAL FESTIVAL OF ARTS AND TRAVEL – 2020, який проходив у чотирьох номінаціях екранного та фотомистецтв: дрон-відео, роуд-муві, тревел-документалістика, тревел-фотографія. В заході прийняли участь 1411 конкурсантів зі 103 країн.

03.06.2020
об 13:56

LongShots – знайти перлини й показати їх світу
Новини

LongShots – знайти перлини й показати їх світу

Перший онлайн-фестиваль фільмів BBC демонструє нові документальні стрічки талановитих режисерів, що з різних причин не потрапили на авторитетні кінофестивалі.

04.06.2020
об 15:18