Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

В межах 12-го ОМКФ поговорили про жінок в українській кіноіндустрії

18.08.2021
об 16:10

17 серпня в межах кіноіндустрії Одеського міжнародного кінофестивалю відбулася українська презентація Української асоціації жінок в кіно- та медіаіндустрії (UFFI), яка вперше була презентована в липні на кіноринку Каннського кінофестивалю – в Українському національному павільйоні.

Засновниці організації – продюсерка та режисерка, яка отримала нагороду «Телетріумф» за найкращу режисуру (2012 р.), увійшла в список «Топ найкращих молодих медіаменеджерів 2018 року», член жюрі Міжнародного кінофестивалю Banff (Канада) у 2015 р. - Ксенія Бугрімова та продюсерка, фінансист в кіноіндустрії Лариса Гутаревич розповіли про цінності UFFI та вектори її розвитку.

UFFI – організація, яка має на меті підтримку жіночого кінематографічного руху, присвяченого просуванню, професійному розвитку та досягненням жінок у здобутку спільних цілей щодо рівних можливостей безвідносно гендеру у кіно- та медіаіндустрії.

 

Це ком'юніті, що створює комфортне оточення для жінок кіно- та медіаіндустрії для ко-творчості, ко-продюсування та розширення корисних зв‘язків.

Можливості UFFI:

 

- Доступ до міжнародних баз даних - нові контакти, знання щодо нових подій тощо. - Розширення знайомств та зв‘язків.

- Юридичні та фінансові консультації.

- Створення рівних можливостей для жінок та чоловіків в кіно- та медіаіндустрії.

- Підтримка у створенні якісного та конкурентного кіно.

- Популяризація проектів членів організації.

- Організація великих панельних дискусій щодо гендерних питань із залученням міжнародних експертів.

На сьогоднішній день до асоціації долучилися Анна Мачух (виконавча директорка ОМКФ, співзасновниця та виконавча директорка Української кіноакадемії, співзасновниця та платформи Dzyga MDB), акторка Ірма Вітовська, українсько-німецька режисерка Єва Нейманн, продюсерка та виконавча продюсерка Алла Белая, режисерка та сценаристка Світлана Ліщинська, генеральна директорка Нового каналу Олександра Ткаченко, продюсерка та магістр психології, яка 5 років займалася дослідницькою роботою гендерних питань (Канадському гендерному фонді – проєкт «Партнерство чоловіків та жінок у бізнесі», Програма Розвитку ООН в Україні: тренінги гендерної чутливості) - Олена Голубєва.

 

Джерело: ОМКФ

 

Читайте також:

Новини

12-й ОМКФ: Українські Гала-Прем’єри

Вже завтра розпочинається 12-й Одеський міжнародний кінофестиваль. В межах заходу відбудеться 5 Українських Гала-Прем’єр. Отже, які національні фільми глядачі однієї із найочікуваніших подій літа побачать першими.

13.08.2021
об 12:46

Новини

22 МІЖНАРОДНІ КІНОФЕСТИВАЛІ ТА 11 НАГОРОД: Трилер «Сторонній» в українському прокаті

Фантастичний детектив Дмитра Томашпольського «Сторонній» виходить в український прокат 19 серпня. Національна прем’єра відбудеться 16 серпня на 12-му Одеському міжнародному кінофестивалі.

16.08.2021
об 19:05

Новини

12-й ОМКФ: Прем’єра «Ольги», фільм Пауля Вергувена та майстер-класи «Літньої кіношколи»

Вчора був єкватор 12-го Одеського міжнародного кінофестивалю. 17 серпня глядачі фестивалю подивились конкурсний фільм «Простір» Дмитра Томашпольського. Крім того, відбулись покази фільмів «Ґунда» Віктора Косаковського та «Спокуса/Бенедетта» Пауля Вергувена з програми «Гала-Прем’єри», а також фільму «Ольга» Елі Ґраппе («Фестиваль Фестивалів»), «Непомітне зникнення» Азазела Джейкобса («Спеціальні покази») та «Бразилія» Террі Ґілліама.

18.08.2021
об 12:17