Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

В мережі з’явився український трейлер стрічки «Нічний патруль»

16.10.2020
об 11:44

Кримінальна стрічка, що розповідає про мігрантів, проблеми людства та обов’язки людини і поліцейського. Побачити на широкому екрані фільм можна буде в листопаді.

Кримінальна драма, яка розповідає про спасіння людини та обов’язки поліцейських. Головна героїня – поліцейська Вірджінія та двоє її колег отримали звичайне для правоохоронців, але важливе завдання – супроводити мігранта до аеропорту і переконатись у тому, що він повернеться до своєї рідної країни. Однак по дорозі жінка розуміє, що їхнього бранця на батьківщині чекає смерть. Адже в рідній країні він вважається злочинцем і вирок «смертна кара» має бути виконаний.

Вона розуміє, що може врятувати людину, але лишень, якщо колеги погодяться дозволити мігрантові втекти. Чи не вперше в житті Вірджінія починає сумніватись в правильності своєї роботи та того, що вона виконує наказ. В неї є всього одні ніч, аби переконати колег…

Бойовик виробництва Франції, Бельгії та Китаю. У головних ролях Омар Сі, Віржині Ефіра, Пейман Моааді.

В українських кінотеатрах стрічку слід очікувати вже з 5 листопада.

 

Джерело: Kinomania

Читайте також:

Новини

Вийшов дубльований українською мовою трейлер стрічки «Тихе серце»

Прем'єру зворушливої драми «Тихе серце» про те, як жінка хоче примирити своїх дочок, і заради цього збирається відкласти власну смерть, варто очікувати наприкінці жовтня.

30.09.2020
об 18:11

Новини

У мережі з’явився трейлер та постер до стрічки «Відьми»

Намагаючись захиститись від відьом, головні герої за іронією долі потрапляють на їхній шабаш.

07.10.2020
об 11:14

Анімація

У мережі з’явився трейлер стрічки «Упс! Пригоди тривають»

Скоро в кіно анімаційний сімейний фільм «Упс! Пригоди тривають» про те, як двоє друзів випали з ковчега у відкрите море та були розлучені під час шторму, а ще пережили безліч пригод під водою та на острові.

09.10.2020
об 12:12