Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

В кінотеатри повернулись «Зоряні війни»

13.07.2020
об 14:15

На екрани кінотеатрів США повертаються фільми, прем’єра яких вже відбулась, але вони були шалено популярними серед глядачів. Наразі в Америці працює понад 500 кінотеатрів. Зали відкрити не у всіх штатах, бо у деяких з них діють карантинні заборони через пандемію COVID-19.

У минулу п’ятницю фільм Джорджа Лукаса «Зоряні війни: Епізод 5 – Імперія завдає удару у відповідь» повернувся на екрани кінотеатрів Америки. За перший день повторного прокату фільм заробив 175 тис. долл. За підрахунком експертів, за вихідні стрічка мала принести до 500 тис долл. Фільм одразу очолив рейтинги переглядів, та став найпопулярнішим серед відвідувачів кінотеатрів цими вихідними. До прикладу, містичний горор «Реліквія» весь тиждень був найпопулярнішою стрічкою у залах США та за сім днів прокату зібрав 345 тис долл.

Зазначимо, прем’єра фільму «Зоряні війни: Епізод 5 – Імперія завдає удару у відповідь» відбулась весною 1980-го року. У кінотеатрах США фільм тоді зібрав майже 210 млн долл. Тобто і через сорок років після першого показу стрічка є дуже популярною у світі й глядачі знову раді бачити її на великому екрані.

Вже не вперше п’ятий епізод «Зоряних війн» повторно демонструють у кінотеатрах. Вдруге на великому екрані глядачі змогли побачити стрічку у 1997 році. Повторний реліз приніс фільму ще майже 125 млн долл. Загалом за сорок років з моменту прем’єри епізоду «Імперія наносить удар у відповідь» ця частина «Зоряних війн» заробила майже 548 млн долл по всьому світу.

Нагадаємо, «Зоряні війни» - епічна фантастична сага, що розповідає про війни та конфлікти в одній далекій галактиці, а також про історію роду Скайвокерів – Енакіна, Люка і Леї. Містить дев’ять основних кінофільмів, два спін-офи. Вперше на екрані «Зоряні війни» з’явилися у 1977 році. Останній фільм медіафраншизи презентували у 2018 році.

Джерело: Deadline

 

Читайте також:

Новини

Завершились зйомки української мелодрами «Рись»

Добіг кінця знімальний процес чотирисерійного фільму «Рись» режисера Романа Ткаченка. Планувалось, що зйомки розпочнуться навесні, але через карантин їх перенесли на початок літа.

03.07.2020
об 16:14

Новини

В Україні комедійний бойовик «Мій шпигун» став лідером касових зборів

Ми довго чекали на відкриття відчизнянних кінотеатрів і 2 липня це сталося - відновили свою роботу майже всі майданчики. Попри не багатий на прем'єри репертуар під час вікенду 4 - 5 липня українці все ж таки відвідали темні зали та подивилися кіно на великому екрані. Наведені нижче розрахунки показують, як вплинули вподобання глядачів на рейтинг фільмів та прибуток кінотеатрів.

08.07.2020
об 11:14

Фільм «Малевич» потрапив до конкурсної програми польського кінофестивалю
Новини

Фільм «Малевич» потрапив до конкурсної програми польського кінофестивалю

Документальний фільм Володимира Луцького «Малевич» відібрано до конкурсної програми On Art. Festiwal Kina i Sztuki – одного з найбільших кінофестивалів просто неба, що проводиться у Центральній Європі. Дійство проходитиме в Польщі.

08.07.2020
об 19:25