Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

В кінотеатрах ОАЕ покажуть «Захара Беркута»

26.11.2020
об 13:22

Відсьогодні українська діаспора, що знаходиться в Західній Азії, та мешканці Об'єднаних Арабських Емірат можуть відвідати кіносеанс українського фільму.

 

З 26 листопада в 60 кінотеатрах Об'єднаних Арабських Емірат розпочався прокат історичного екшна «Захар Беркут».

«Сьогодні стартує кінотеатральний прокат «Захара Беркута» в Еміратах. Гарного перегляду та дякую команді», - написав на своїй сторінці Facebook режисер АХТЕМ СЕІТАБЛАЄВ.

 

Нагадаємо, прем'єра «Захара Беркута» в Україні відбулася рік тому. Згодом стрічку побачили глядачі у країнах Балтії (Литва, Латвія та Естонія), права на показ також продали на території Німеччини та німецькомовної Європи, Туреччини, Іспанії, Великої Британії, Ірландії, Австралії та Нової Зеландії. На початку жовтня стрічка вийшла у США та Канаді на VOD-сервісах (зокрема iTunes, GooglePlay, Vudu та Amazon) та в онлайн-кінотеатрах.

Географія «Захара Беркута» вражає. З кожним разом все більше й більше глядачів знайомляться або згадують однойменну історію, написану Іваном Франко, яку адаптували під екранізацію сценаристи Ярослав Войцешеко та Річард Роната й втілили на екрані режисер Ахтем Сеітаблаєв та співрежисер Джон Вінн.

 

 

Джерело: Офіційні сторінки у Facebook фільму «Захар Беркут» та режисера Ахтема Сеітаблаєва

Читайте також:

Новини

«Захар Беркут» Ахтема Сеітаблаєва може отримати 12-кілограмову статуетку

Вчора, гортаючи стрічку новин у фейсбуці, Ахтем Сеітаблаєв дізнався, що його фільм номіновано на нагороду Світової академії каскадерів, яка відзначає фахівців за найкращі трюки в кіно.

21.05.2020
об 17:59

Новини

«Захар Беркут» завойовує нові континенти

Географія країн, в яких покажуть українську стрічку «Захар Беркут», розширюється. Тепер наше кіно перебирається за океан – стало відомо, що права на показ історичного екшену «Захар Беркут» в США та Канаді придбала Shout Factory.

16.06.2020
об 13:12

Новини

«Захар Беркут» розширює географію та глядацьку аудиторію

Цьогорічний онлайн-кіноринок Канн Marché du Film виявився успішним для сучасного українського кіно. Так, британська компанія Signature придбала права на демонстрацію стрічки «Захар Беркут» на територіях двох країн. Ще у двох державах фільм Ахтема Сеітаблаєва має намір показати дистриб’ютор Еagle.

10.07.2020
об 11:18

Новини

«Захара Беркута» покажуть у США та Канаді

Фільм можна буде побачити на діджитал-платформах. У «американській» версії стрічка має дещо іншу назву. Спеціально до прем’єри вийшов новий міжнародний трейлер.

01.10.2020
об 16:17