Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

В ІЗРАЇЛІ РОЗПОЧИНАЮТЬСЯ БЛАГОДІЙНІ ПОКАЗИ УКРАЇНСЬКОГО КІНО

14.04.2022
об 13:47

13-14 КВІТНЯ В ТЕЛЬ-АВІВІ ВІДБУДЕТЬСЯ ПЕРША СЕРІЯ БЛАГОДІЙНИХ ПОКАЗІВ УКРАЇНСЬКОГО КІНО SEE UKRAINE — SUPPORT UKRAINE. УСІ ЗІБРАНІ КОШТИ БУДУТЬ ПЕРЕРАХОВАНІ НА ПІДТРИМКУ УКРАЇНИ — ДО БЛАГОДІЙНИХ ФОНДІВ DOCU/HELP ТА "ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ".

 

З цієї події в Ізраїлі стартує низка кінопоказів, що мають на меті допомогти Україні та познайомити широкого глядача з новітніми українськими фільмами та новою генерацією режисерів, чиї роботи протягом останніх років здобули нагороди найпрестижніших кінофестивалів світу. Серед режисерів "нової хвилі" — Ірина Цілик, Марися Нікітюк, Валентин Васянович, Роман Бондарчук, Антоніо Лукич, Катерина Горностай, Аліна Горлова, Марина Степанська, Наріман Алієв, Аліса Коваленко та багато інших.

 

До першої серії показів українського кіно в Ізраїлі увійшли чотири фільми: два документальних ("Аліса в країні війни" Аліси Коваленко та "Земля Івана" Андрія Лисецького) і два ігрових (популярна трагікомедія "Мої думки тихі" Антоніо Лукича і драма "П‘ята терапія" Аліси Павловської).

Покази відбудуться у Музеї єврейського народу (Klausner 15, Tel Aviv). Програму представлять українські кінопродюсери Геннадій Кофман (Київ) і Валерій Калмиков (Одеса), після сеансів плануються онлайн-зустрічі та обговорення з режисерами.

Квитки можна придбати за посиланням: https://tickets.anumuseum.org.il/

 

Організатори заходу: кінокомпанії "Магіка-фільм" (Україна) та Trueman Production Co. (Україна) спільно з Музеєм єврейського народу, за підтримки Фонду NADAV та фестивалю DOCUDAYS UA.

 

Джерело: DOCUDAYS UA.

Читайте також:

Новини

Сараєвський кінофестиваль відкриває набір до кінорезиденцій та вакансії для українських кінопрофесіоналів

SARAJEVO FILM FESTIVAL - фестиваль, що був заснований в умовах облоги Сараєва під час Боснійської війни, висловлює свою солідарність із українським народом і кінематографістами під час російського вторгнення, створюючи можливості для українських кінопрофесіоналів.

11.04.2022
об 13:38

Новини

CinemAid Ukraine Charity Film Marathon: покази у Канаді

10 квітня, в Торонто вже вдруге пройшли кінопокази українських фільмів від Всесвітнього благодійного кіномарафону CinemAid Ukraine Charity Film Marathon. У Old Mill Guildhall глядачі побачили воєнну драму "Щедрик" режисерки Олесі Моргунець-Ісаєнко та короткометражні фільми "Дякую" Максима Люкова та "Чоловік" Оксани Артеменко.

12.04.2022
об 11:10