Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

В Італії знають, коли запрацюють кінотеатри

19.05.2020
об 10:50

З 4 травня в Італії частково відновилося кіновиробництво, а вже з 15 червня планується відкриття кінотеатрів.

Умови, за яких буде дозволений перегляд фільмів у кінотеатрах, аналогічні прийнятим у світовій практиці: соціальне дистанціювання, мінімізація фізичних контактів і виключно онлайн-бронювання для унеможливлення виникнення черг і скупчення людей.

Прем'єр-міністр Італії Джузеппе Конте наголосив, що усвідомлює, на які ризики йде влада, але економічна ситуація настільки складна, що країна не може дозволити собі зволікати з відновленням промисловості й чекати вакцини.

Зауважимо, що Італія одна з найбільш постраждалих від коронавірусу країн світу – третє місце за кількістю смертей (майже 32 тис.). Але зараз ситуація в країні значно поліпшилася й кількість нових випадків зараження чи не найнижча. Ця позитивна тенденція дає можливість поетапного запуску кіноіндустрії.

Читайте також:

Новини

У Південній Кореї в кінотеатрах працюють роботи й автомати

Південнокорейська мережа кінотеатрів CJ-CGV потурбувалася про своїх відвідувачів, які через побоювання заразитися коронавірусом бажають максимально обмежити спілкування з працівниками кінотеатрів. Для того щоб задовольнити таке бажання, зали в районі YOідо переведені на повністю безконтактний режим роботи: замість співробітників тепер тут працюють роботи зі штучним інтелектом, квитки можна придбати в автоматичних касах, а їжу та напої – у спеціальних автоматах і через мобільний додаток. І все це без жодного контакту з людиною.

13.05.2020
об 15:56

Новини

Кінотеатри чекають, але чи готові глядачі?

Опитування серед пересічних американців, чи готові вони найближчим часом відвідати кінотеатр і за яких умов, провела дослідницька компанія Screen Engine / ASI.

14.05.2020
об 18:40