Трейлери та відео

Творці «Мавка. Лісова пісня» показали уривок очікуваної анімації
«Тут немає байдужих»: стартував відеопроект від українських митців

В Improv Live Show новий ведучий-конферансьє

09.11.2020
об 17:19

Другий сезон шоу, в якому гумор народжується не за сценарієм, а просто на сцені стартує у 2021 році.

Весною 2021 року на українському ТБ – новий сезон гумористичного проєкту Improv Live Show.  Це шоу, в якому немає якогось сценарію чи заздалегідь написаних жартів, мініатюр або «прописаних» ролей ведучих, у ньому все відбувається імпровізовано. Увесь гумор народжується просто на сцені, перед глядачами. Учасники шоу – артисти, спортсмени, танцівники, співаки імпровізують разом з ведучими. За структурою у програми є 4 ведучих та конферансьє. У новому сезоні ведучими стануть Роман Міщеряков, Валентин Міхієнко, Володимир Шумко, Костянтин Трембовецький, а новим конферансьє замість Євгена Кошового - Олександр Педан.

«У минулому сезоні я був гостем на Improv Live Show. Тоді зрозумів, що хлопці-імпровізатори мені імпонують. Надзвичайно комфортно було стояти разом із ними на сцені. Вони – new wave українського гумору. Під час тих зйомок подумав, що було б класно з ними попрацювати або навіть вести це шоу. Мені здається, за подібними проєктами – майбутнє. Адже зараз цінується все справжнє», - зазначив ОЛЕКСАНДР ПЕДАН.

Відомий гуморист пообіцяв, що глядачі зможуть побачити його в деяких імпровізаціях у новому сезоні проєкту, ефіри якого розпочнуться навесні 2021 року на «Новому каналі».

 

Джерело: Пресслужба «Нового каналу»

Читайте також:

Новини

Проєкт «Орел і Решка» переїхав на новий канал

Відтепер легендарне тревел-шоу демонструватимуть на іншому каналі. Прем’єра програми відбудеться 26 вересня.

31.08.2020
об 13:21

Новини

Телеканал «1+1» фільмує драмеді «З ким поведешся»

Однією з акторок нового проєкту від телеканалу «1+1» є актриса «Жіночого Кварталу» Ольга Жуковцова, яка виконає у серіалі «З ким поведешся» титульну роль.

07.11.2020
об 12:28

Новини

На СТБ стартує телепроэкт «Звана вечеря»

Господарі готуватимуть страви з мухоморами, органічними овочами і простроченою ковбасою. У першому гостинному батлі зійдуться ревізор, блогерка, ексцентрічний фермер та спадкова травниця.

24.07.2020
об 12:14

Новини

Рамі Малек: «Новий фільм про Бонда шокує»

Рамі Малек розповів про свого героя у фільмі «Не час помирати» та прокоментував чутки щодо втіленого ним героя. Подейкували, ніби Сафін (Рамі Малек) матиме якесь відношення до Доктора Ноу, чи так це насправді?

05.11.2020
об 16:30