Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

В декількох містах Америки відкриють кінотеатри

19.10.2020
об 17:31

Мова йде про кінозали, що розташовані за Нью-Йорком. Наразі таке рішення прийняв мер лише одного населеного пункту.

Поки в країнах ЄС закривають кінотеатри або скорочують час їхньої роботи у США мер міста Нью-Йорк наказав відкрити кінозали. Щоправда, за межами підпорядкованого йому населеного пункту. Тож зали з широкими екранами мають запрацювати з 23 жовтня в містах Саффолк, Нассау, Вестчестер. Головна умова – наповненість кінозалів на 25%, тобто відвідати сеанс зможуть не більше 50 людей.

У самому Нью-Йорку кінотеатри наразі ще закриті для глядачів. Великі мережі не одноразово зверталися до мера з проханням відкрити кінозали, але його рішення залишилось незмінним. Адже місто чи не найбільше з усіх в Америці постраждало від Covid-19. З лютого 2020-го тут захворіло майже 260 тисяч громадян, при цьому 24 тисячі померли. Нині ситуація із захворюваністю на Covid-19 в країні залишається стабільно важкою. Більшість штатів закрили кінотеатри, через що великі кіностудії вимушені перености прем’єри на наступний рік і нині підраховують збитки.

 

Джерело: New York Post

 

Читайте також:

Новини

Український бокс-офіс: Частка прибутків кінотеатрів від квитків знову зменшилась

Упродовж п’яти тижнів касові збори українських кінотеатрів знижуються. Так, на минулому тижні (8-11 жовтня), у порівнянні з попереднім, прибуток зменшився на 13%. Загальна сума бокс-офісу склала 12,23 млн гривень.

14.10.2020
об 14:54

Новини

Декілька країн ЄС призупинили роботу кінотеатрів

Нова хвиля Covid-19 означає для кінотеатрів зменшення прибутків та відтермінування прем’єр фільмів. У ЄС країни продовжують зачиняти кінотеатри, та вводять комендантську годину, через яку прибуток тих кінозалів, які ще відчинені може скоротитися вполовину.

16.10.2020
об 12:37

Новини

Незабаром дивитися прем’єри фільмів можна буде в домашніх кінотеатрах

За допомогою ІР-мережі кінотеатри передаватимуть зображення у форматі 8К на домашній екран глядача. Це дозволить дивитися прем’єри вчасно, а для власників кіномереж це означає збільшення аудиторії та прибутків. У такий спосіб дивитися релізи зможуть мешканці США та країн ЄС.

16.10.2020
об 15:35