Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

В березні вийде заключна частина трилогії «Скайлайн»

16.02.2021
об 14:16

Фантастичний бойовик «Скайлайн 3» з’явиться в українських кінотеатрах 11 березня.

За сюжетом останньої частини трилогії «Скайлайн» невідомий вірус загрожує дружньому співіснуванню інопланетних гібридів і людей. Саме в цей час капітан Роуз Корлі має приєднатися до складу спеціально підготовленого загону та відправитися на місію до чужого світу, щоб врятувати те, що залишилося від людства.

У головних ролях стрічки Ліама О’Доннелла грають Ліндсі Морган, Джонатан Говард, Даніель Бернхардт.

 

Джерело: UFD

 

Читайте також:

Статті

Міжнародний день кіно: Фільми, що найбільше вплинули на акторів «Перших ластівок. Zалежні»

Олександр Рудинський, Максим Самчик і Таїсія-Оксана Щурук розповіли, завдяки яким кінострічкам і акторам вони стали тими, ким є.

28.12.2020
об 16:43

Новини

Святковий сезон: Юлія Саніна стала ведучою «Орла&Решки. 10 років»

Лишилося менше двох тижнів до прем’єри святкового сезону «Орел&Решка. 10 років». До зіркових ведучих Michelle Andrade, Олексія Завгороднього (Позитива), Івана Дорна та Олександра Гудкова приєдналася фронтвумен гурту The Hardkiss Юлія Саніна.

01.02.2021
об 18:18

Новини

Непереборний оптиміст: 5 комедій з Ештоном Кутчером

Він народився у звичайній робочій родині, мав стати інженером-біохіміком та пережив тяжкі душевні переживання через здоров’я тяжко-хворого брата. Він безліч разів намагався здатись, проте доля давала йому знак, що все не просто так. Проте усі жахливі потрясіння та фантастичні збіги обставин, які стались у житті Ештона Кутчера лише вели його до кар’єри видатного комедійного актора та успішного продюсера. Сьогодні, 7 лютого, він відзначає свій День народження, швидше всього зі своєю дружиною, яка родом з України, а ми в свою чергу можемо приєднатись опосередковано до свята, переглянувши один з його комедійних фільмів.

07.02.2021
об 10:35

Новини

«Чорна вдова» вийде в кінотеатрах

Компанія Disney офіційно заявила, ще не має намірів переносити реліз з його весняної дати. Прем’єра спочатку відбудеться в кінотеатрах, а не на стрімінгових платформах.

12.02.2021
об 11:51