Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

В анімації «Гуллівер повертається» з’явилася нова дата релізу

18.12.2020
об 13:33

Прокат першого повнометражного мультфільму «Гуллівер повертається» мав відбутися наприкінці грудня, але через ряд причин, зумовлених ситуацією, викликаною карантинними обмеженнями, стрічка змінила дати релізу. Проєкт, виробництвом якого займаються 95 Animation Studio та Gulliver Films, а також кращі аніматори України, закордонні спеціалісти та команда сценаристів Студії «Квартал 95» вийде на великі екрани 29 квітня 2021 року.

 

 

Глядач побачить на екрані не твір Джонатана Свіфта, а абсолютно нові пригоди авантюриста та мандрівника. Історія починається з того, що Гуллівер отримує листа, у якому жителі Ліліпутії просять його про допомогу. Їхня країна в жахливому занепаді, тому без гарного та мудрого велетня їм не обійтися. Виявляється, що трон правителя зайняв неймовірний бовдур і кожен відчуває на собі тяжкі наслідки його дурості. Проте чи вирішуватиме Гуллівер справи своїх друзів, коли у самого все не надто добре?

 

 

7 причин подивитися «Гуллівер повертається»:

 

  1. «Гуллівер повертається» – це перший український мультфільм, процес виробництва якого відповідає стандартам компанії Disney.
  2. Контролював процес американський спеціаліст Тоні Бонілла, який займався такими відомими проєктами, як «Льодовиковий період 3: Ера динозаврів», «Ріо 2», «Зоотрополіс», «Моана».
  3. У роботі над сценарієм брав участь американський спеціаліст, переможець міжнародної премії «Еммі», Майкл Райан, який працював над такими проєктами, як «Скубі-ду», «Кунг-фу панда», «Черепашки ніндзя».
  4. Над мультфільмом працювали 35 аніматорів з України та близько 30 закордонних спеціалістів (Німеччина, Бразилія, США, Канада, Австралія).
  5. Українські аніматори півтора роки вчилися малювати кіно світового рівня, щоб якість відповідала міжнародним стандартам. І ще два роки створювали анімацію.
  6. Пісні в мультфільмі виконали кращі українські артисти.
  7. Анімацію озвучує зірковий каст. Кожен з артистів в деталях передав характер свого персонажа.

Читайте також:

Анімація

Герої анімації «ГУЛЛІВЕР ПОВЕРТАЄТЬСЯ» представили перший тизер

Прем’єру заплановано на 24 грудня 2020 року. До вашої уваги перший тизер повнометражної анімаційної пригоди «Гуллівер повертається» виробництва студії «Квартал 95» та Gulliver Films.

10.03.2020
об 14:56

«Гуллівер повертається» в Каннах отримав позитивні відгуки і прикрасив обкладинку Cannes Market
Анімація

«Гуллівер повертається» в Каннах отримав позитивні відгуки і прикрасив обкладинку Cannes Market

Український повнометражний мультфільм «Гуллівер повертається» був успішно представлений на кіноринку Marche du Film. Це – перший повнометражний мультфільм, виробництвом якого займаються Gulliver Films і студія «Квартал 95».

14.07.2020
об 12:18

Анімація

Новий трейлер: Гуллівер з’явиться в кінотеатрах у грудні

Студія «Квартал 95» і Gulliver Films презентували перший трейлер повнометражного анімаційного фільму «Гуллівер повертається». У кінотеатрі мультик можна буде подивитися з 24 грудня 2020 року.

07.08.2020
об 11:33

Анімація

«Гуллівер повертається» – анімаційний фільм від «Кварталу 95»

«Гуллівер повертається» – перший повнометражний мультфільм студії «Квартал 95» і Gulliver Films. Кінотеатральний показ запланований у всьому світі. Над проєктом, процес виробництва якого максимально відповідає стандартам компанії Disney, працюють найкращі аніматори україни, зарубіжні фахівці, а також команда сценаристів студії «Квартал 95».

26.09.2020
об 15:10