Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

Уряд Великобританії вирішив не відправляти деяких акторів на карантин

07.07.2020
об 17:55
Уряд Великобританії вирішив не відправляти деяких акторів на карантин

Уряд Великобританії вирішив звільнити деяких провідних американських акторів від обов’язкового 14-денного карантину. Це рішення стосується знімальної групи блокбастеру «Місія нездійсненна 7» і конкретно виконавця головної ролі і продюсера Тома Круза.

Нагадаємо, що «Місія нездійсненна 7» припинила знімальний процес наприкінці лютого чкерез введення карантину. Рішення уряду Великобританії дозволить відновити зйомки 7 епізоду «Місії нездійсненної» у студії Warner Bros. Leavesden, що поблизу Лондона. Але знімальна група має виключити контактування своїх співробітників з широкою публікою і забезпечити дотримання правил безпеки.

Йдучі на такий крок, британський уряд ставив за мету відновити кіновиробництво і почати вихід із кризи, що спіткала кіноіндустрію через пандемію COVID 19.

«Найбільші світові блокбастери та телевізійні шоу високого класу робляться у Британії. Наша креативність, досвід та надзвичайно успішні податкові пільги для наших кіновиробників означають, що ми є затребуваними місцями, що, в свою чергу, дає велику віддачу для нашої економіки. Ми хочемо, щоб ця галузь почала відновлюватися, а звільнення невеликої кількості першочергового складу та екіпажу з карантину є частиною нашого постійного зобов’язання безпечно повернути камери до роботи», – зазначив міністр культури Великобританії Олівер Дауден.

Джерело: Variety

Читайте також:

Новини

У серпні на екрани вийде фільм-катастрофа «Гренландія»

Фільм «Гренландія» зняв американський режисер, сценарист та каскадер Рік Роман Во. Він відомий широкому загалу завдяки поставленим ним картинам «Стукач», «Постріл у безодню» та гостросюжетного бойовика «Падіння Ангела».

04.07.2020
об 18:44

Дні народження зірок: Сильвестру Сталлоне 74 роки
Новини

Дні народження зірок: Сильвестру Сталлоне 74 роки

6 липня свій день народження святкує Майкл Сильвест Гарденціо Сталлоне, відомий прихильникам і шанувальникам як Сильвестр Сталлоне. Актор, кінорежисер, сценарист, кінопродюсер італійсько-українсько-бретонського походження народився у 1946 році в Нью Йорку. Зніматися почав у 1970 році та продовжує це робити донині.

06.07.2020
об 10:03

Новини

Акторська профспілка заборонила зіркам зніматися у фільмі Майкла Бея «Співоча пташка»

Актори-члени Гільдії кіноакторів США не зможуть брати участь у зйомках фільму під назвою «Співоча пташка», який продюсує Майкл Бей. За відомостями видання Variety, студія On A Lark Productions LLC, яка планувала знімати картину, не уклала угоду з акторською профспілкою, і саме це стало причиною заборони.

06.07.2020
об 16:17

Новини

Денні Гловер готовий зніматися в продовженні «Смертельної зброї»

В інтерв'ю Variety зірка «Смертельної зброї» Денні Гловер розповів про можливе продовження екшен-франшизи. Актор упевнений, що якщо п'ятий фільм серії відбудеться, то у авторів є всі можливості зробити щось незвичайне, особливо якщо в новій частині герої зіткнуться із сучасними проблемами.

06.07.2020
об 18:16