Трейлери та відео

«Пригоди на Місяці»: український трейлер нової анімації
«Смерть на Нілі»: офіційний трейлер та постер

«Uncharted: Незвідане»: презентували ексклюзивний фрагмент битви у літаку

13.01.2022
об 14:34

Чекаєте на екранізацію однієї з найвідоміших комп'ютерних ігор? Дивіться ексклюзивний фрагмент фільму «Uncharted: Незвідане»!


Одна з найвідоміших комп'ютерних ігор оживе на великому екрані! До рук невтомного шукача пригод Натана Дрейка потрапляє загадковий артефакт. Саме він може привести молодого авантюриста до острова, де заховано омріяні скарби.


Режисер: Колін Треворроу («Світ Юрського періоду», «Світ Юрського періоду 2», «Книга Генрі»).

У головних ролях: Том Холланд («Людина-Павук: Повернення додому», «Месники: Війна нескінченності», «Людина-Павук: Далеко від дому»), Марк Волберґ («Трансформери», «Планета мавп», «Два стволи»), Антоніо Бандерас («Дулітл»).


Раніше творці фільму презентували офіційний трейлер

Старт в Україні: 10 лютого 2022

 

Джерело:B&H Film Distribution Company

Читайте також:

Новини

Телеканали «Медіа Групи Україна» уклали масштабний контракт з NBCUniversal

«Телерадіокомпанія “Україна”», яка входить у медіа-холдинг «Медіа Група Україна», укладала трирічну угоду з компанією NBCUniversal Global Distribution про ексклюзивні права на трансляцію в Україні телевізійного контенту, обумовленого угодою. Згідно з контрактом культові фільми, мультфільми та телевізійні серіали, які увійшли в даний пакет, транслюватимуть телеканали «Україна», НЛО TV та Індиго TV.

03.01.2022
об 17:09

Новини

Маск, Безос, Бренсон у новому фільмі «Космічні гіганти» на Discovery+

Розпочалася нова ера дослідження космосу. Останні півтора року були плідними у сфері космічних відкриттів і це лише початок ери інновацій. 2021 рік відзначився польотами у космос мільйонерів, адже тепер це доступно не лише астронавтам. Цікаво — що далі? Які сюрпризи готують для людства такі титани космічної галузі, як Маск, Безос та Бренсон?

05.01.2022
об 13:45

Новини

Фільм “Нескінченність за Флоріаном” відібрано до програми Міжнародного Кінофестивалю у Роттердамі-2022

Повнометражний документальний фільм Олексія Радинського “Нескінченність за Флоріаном” (Україна - США, 2022) відібрано до участі в офіційній програмі 51-го Міжнародного кінофестивалю в Роттердамі. Головним героєм фільму є київський архітектор, художник, музикант, поет і теоретик Флоріан Юр’єв. Він відомий передусім як автор архітектурного проекту київської “Літаючої тарілки” на Либідській площі, а також герба Києва у вигляді гілки каштану.

11.01.2022
об 12:35