Трейлери та відео

Х’ю Джекман поспілкувався із хлопчиком з Одеси, чим висловив підтримку Україні
«Маріуполіс»: фільм загиблого в Україні литовського режисера виклали у вільний доступ

"Uncharted: Незвідане" отримає сіквел

23.02.2022
об 17:57

Продовження поки що офіційно не запущено у розробку, але заяви про те, що сіквел справді відбудеться мають всі шанси реалізуватися. Розмови про сіквел розпочалися після успіху стрічки у касових зборах.

Про це пише Deadline, посилаючись на слова Тома Ротмана, голови студії Sony. Ротман каже, що успіх у прокаті та 90% рейтинг схвалення на «томатах» дозволять перетворити цей пригодницький екшен на довгограючу франшизу.

Аналітики прогнозували, що перший уїк-енд в американському прокаті принесе творцям стрічки максимум 30 мільйонів доларів. Проте «Незвідане» з урахуванням довгих вихідних (у США відзначали День президентів) заробило понад 50 мільйонів. Світові збори на сьогоднішній день становлять 139 мільйонів доларів (бюджет фільму оцінюється в 120).

 

Джерело: Deadline

Читайте також:

Новини

«Доктор Стрендж у Мультивсесвіті божевілля»: офіційний український трейлер

Новий фільм «Доктор Стрендж у Мультивсесвіті божевілля» від Marvel Studios відкриває Мультивсесвіт та розширює його межі, як ніколи раніше. Глядач порине у незвідане разом із Доктором Стренджем. З допомогою уже знайомих і нових містичних союзників він перетне дивовижні та небезпечні альтернативні реальності, щоб протистояти таємничому супротивнику.

14.02.2022
об 13:45

Новини

Офіційний український трейлер «Світ Юрського періоду 3: Домініон»

Культова франшиза продовжиться! Нова глава з життя динозаврів у XXI столітті. Давні ящери і сучасні люди намагаються співіснувати в одній екосистемі. Та часом це призводить до фатальних наслідків.

15.02.2022
об 13:22